Женщина-кошка раскроет настоящую историю происхождения Джокера

Джокер воліє зберігати історію свого походження в таємниці, але новий поворот у всесвіті коміксів DC розповість хто насправді створив найбільшого заклятого ворога Бетмена.

Світ Бетмена був зруйнований секретним планом Джокера, учасниками якого стали найбільш знакові лиходії Готема. І новий комікс нарешті пояснив, що змусило Джокера перетворитися з злочинця-клоуна в найбільшого заклятого ворога Бетмена і Клоуна-Принца злочинного світу. І що ще більш важливо … хто випадково створив його.

Це одкровення, яке фанати навіть не очікували побачити, особливо з огляду на майбутню історію «Joker War», де нам представлять нову подругу Джокера Панчлайн, яка може захопити владу в Готем-сіті.

Але оскільки дивна постать виникла з минулого, щоб творити новий хаос в життя Бетмена, Жінка-кішка нарешті розкриє правду в «Batman # 90». Все починається з загадкового лиходія Дизайнера, в ту ніч коли Джокер перетворився зі звичайного клоуна-шахрая в єдину людину, здатну звести Бетмена з розуму.

Історія, як розповіла Брюсу Селіна, бере початок з дивного запрошення, яке отримали Жінка-кішка, Загадник, Пінгвін і Джокер на початку їх злочинницькій кар’єри. Як тільки вони прибули в будинок майже міфічного Дизайнера, він розповів їм про своє багаторічне суперництво з тепер уже переможеною Немезидою. Немезида так само непереможна, як Бетмен, поки він не розвинув свій розум, щоб досягти своєї перемоги:

Я ніколи не замишляв злочинів для особистої вигоди. Перемога вислизала від мене на кожному кроці, і я був на межі божевілля … ось та проста істина, яка відкрилася мені і змінила моє життя. Я грав в гру на умовах детектива. Роблячи один крок вперед за кожен крок, який він зробив, щоб перемогти мене. Якби я придумав складний злочин, він був би в 2 рази більше підготовлений, щоб перемогти мене. Перемога над ним потребує експоненціального стрибка вперед.

Цей експоненціальний стрибок вперед – це те, що він пропонує Жінці-кішці, Загаднику, Пінгвіну і Джокеру, допомогти їм розвинути їх розум і придумати свої геніальні плани, в замін зажадавши половину їх здобичі в разі успіху. Для Селіни, Едварда і Освальда головним бажання було повне знищення Бетмена. Але у випадку з Джокером … все пішло зовсім по-іншому.

как появился Джокера

Розповідь, безсумнівно, є найбільш хвилюючою подією, яку до сих пір можна було побачити у автора Бетмена Джеймса Тініона IV, бездоганно втілиного в життя художниками Хорхе Хіменесом і Томі Морі. Оскільки всі три знакових лиходія відзначають свою знову знайдену рішучість і розуміють що їм робити далі, для Джокера все не так однозначно. Хоч точно невідомо, що відбувається в кімнаті між Джокером і Дизайнером, Жінка-кішка змогла дещо розповісти Брюсу і читачам. Все, що відомо напевно, так це те, що як тільки Дизайнер допоміг Джокеру розвинути його розум до досить високого рівня, він вибіг з кімнати тільки з однією командою своїм людям: «Убий їх всіх!»

Згідно з поясненням Джокера, він просто розповів Дизайнеру жарт, який той не знайшов смішним. Так закінчилася історія про натхненника в масці, коли всі лиходії побачили, що їхні плани перетворилися в пил без його грошей, щоб реалізувати їх. Але коли Пінгвін і Загадник знищили всі свідчення їх зустрічі, Жінка-кішка дивилася тільки на Джокера. Він повернувся вже не тим злочинцем, який входив до кімнати разом з Дизайнером, нехай і був набагато безумніше інших. Він став людиною, збочений розум якої націлений на Готем-сіті і на сигнал Бетмена в небі над ним. В результаті Джокер стане гіршим кошмаром сім’ї Бетмена.

откуда появился Джокера

Джокер, можливо, вже зустрічався з Бетменом в Готем-сіті і розуміє, що їм судилося стати ворогами. Але Тініон і Хіменес ясно дали зрозуміти, що як тільки Джокер зайнявся практикою «розвитку» свого розуму, він дивиться на речі інакше. При створенні історії еволюції персонажа від клоуна-шахрая до темного, збоченого, злобного і безсмертного втілення чистого зла, подібне перетворення дійсно має сенс.

Детальніше про появу Джокера ми можемо дізнатися в коміксі «Batman # 90».

06/03/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *