В комиксах DC появится новый персонаж Клоунхантер

DC Comics вперше детально розповіли про свого нового персонажа Клоунхантера (Clownhunter). Створена Джеймсом Тайніоном IV і Хорхе Хіменесом, таємнича нова фігура скоро з’явиться в серії коміксів про Бетмена «Joker War». У п’ятницю DC Comics також представили нову обкладинку за участю Клоунхантера (Clownhunter).

Тайніон і Хіменес не соромляться вводити нових персонажів в історії про Бетмена. Новий персонаж дебютує в серії коміксів «Joker War», в якій раніше з’явилася Панчлайн, нова подружка Джокера. У березні Тайніон IV оголосив, що Clownhunter дебютує в «Batman # 96». А вже зараз DC Comics провели детальний попередній показ персонажа перед його першою появою.

Прев’ю коміксу «Batman # 96» називає персонажа «новою таємничою фігурою». Тайніон IV раніше описав Клоунхантера (Clownhunter) як фігуру, яка його і Хіменеса «дуже, дуже, дуже вразила», і він розповів про те, як він збирається «перевернути з ніг на голову» всю серію «Joker War». DC, в свою чергу, показали фанатам дві обкладинки Хіменеса, одну з Клоунхантером (Clownhunter), а іншу з Харлі Квін в новому костюмі.

кто такой Клоунхантер (Clownhunter)
новый костюм Харли Квинн

Образ Клоунхантера (Clownhunter) досить хаотичний. На ньому надітий шолом з червоним ірокезом, краватка на футболці, налокітники та наколінники, шкіряні рукавички, рвані шкіряні штани, захисні окуляри і бейсбольна бита з прив’язаним до нього бетарангом. Схоже, Клоунхантер (Clownhunter) намагається впоратися з анархією після токсину Джокера, випущеного їм в Готемі. Його ставлення до Джокера досі невідомо, але з огляду на те, що його звуть Клоунхантером (Clownhunter), цілком ймовірно, що він спробує вбити Джокера або Панчлайн.

Клоунхантер (Clownhunter) вперше з’явиться в «Batman # 96», який повинен вийти в продаж 4 серпня 2020 року.

18/05/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *