кто быстрее чем флэш

Фанати коміксів DC прекрасно знають, що Флеш називає себе “найшвидшою людиною у світі”. Проте, інші персонажі DC спростували це твердження. Так давайте ж дізнаємось, хто швидше ніж сам Флеш?

Як ми знаємо, титул Флеша носили більш ніж одна людина, але другий Флеш, Баррі Аллен, є найбільш знаковою. Коли блискавка знищила контейнер з таємничими хімікатами і його вміст потрапив на молодого Баррі, він був обдарований надлюдською швидкістю, почуттями, рефлексами і підвищеної регенерацією. Він став використовувати свої сили для боротьби зі злочинністю і захисту невинних.

Здібності Флеша виходять за рамки звичайної супершвидкості. Було виявлено, що його швидкість походить від енергії, яка зветься Силою Швидкості і дає йому унікальну перевагу над багатьма іншими «швидкими» героями. Хоч Баррі і володіє цією силою, її не завжди достатньо. Читайте про персонажів, які перевершили Флеша.

Зворотній Флеш

Обратный Флэш dc

Зворотній Флеш – найлютіший ворог Баррі Аллена. Еобард Тоун – геніальний вчений, який використав свій розум, щоб відтворити аварію Баррі і створити власну Зворотню Силу Швидкості. Зворотня Сила Швидкості дає Еобарду можливість створювати швидкісні міражі самого себе і навіть переміщати свої молекули через тверді об’єкти, але що дає йому перевагу над Баррі, так це здатність бігати зі швидкістю світла. Швидкість світла не є частиною сил Баррі, а її досягнення вимагає величезних зусиль.

Гермес

Гермес dc

Гермес – посланець Олімпійських богів. Як бог, він володіє безсмертям, зміною форми, супер силою і зміною розмірів, але супер швидкість – його основна здатність. Гермес найшвидший серед олімпійських богів. Разом зі своєю швидкістю він володіє магічними здібностями і телепортацією, що дає йому можливість подорожувати далі, ніж може собі уявити Баррі. Якщо цих фактів вам недостатньо, то ось вам ще один. Гермес володіє здібністю забрати швидкість у Баррі, щоб додати його сили до своїх.

Супермен

Супермен против Флэша

Одвічне питання Супермен vs Флеш переслідував фанатів багато десятиліть. Протягом всієї історії коміксів DC Супермен і Флеш змагалися хто швидше. І нібито було підтверджено, що Супермен повільніше Флеша.

І все ж у Супермена були моменти, коли він обганяв Флеша, чим дуже сильно ображав його. У коміксі «Tom King’s Superman: Up in The Sky # 4» Супермен і Флеш обігнули світ десять разів. І Людина із Сталі зміг зробити це швидше Флеша. А у Лізі Справедливості неодноразово натякалось на швидкісні здібності Супермена.

04/02/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *