кто такой Мэн-Бэт

DC випускають нову серію коміксів присвячену персонажу кажану, але це не Бетмен, як ви могли спочатку подумати.

Мен-Бет, ворог Бетмена, отримав свій власний комікс, який розповість його історію про руйнування по всьому Готемі. Комікс сфокусується на боротьбі Кірка Ленгстрома, Мен-Бет, який кинув виклик відділу поліції Готема, і, звичайно ж, самому Бетмену.

Ця історія стане частиною травневих новинок від DC, поряд з цілим рядом захоплюючих нових коміксів, таких як продовження «Batman: The Animated Series». Над новим коміксом про Мен-Бета працює творча команда з Дейва Вьелгоша, Суміта Кумара і Кайла Хотц з обкладинкою створеною Кевіном Новланом. Нижче ви можете прочитати короткий опис коміксу:

Протягом багатьох років Кірк Ленгстром боровся із своїм жахливим альтер-его Мен-Бетом і сироваткою, яка змінила його. Але він досяг межі після невдачі, яка остаточно зруйнувала його життя, і піддавшись своїй суті він жадає убити всіх жителів Готем-сіті. Чи зможуть Бетмен і Департамент поліції Готем-Сіті об’єднатися, щоб раз і назавжди зупинити Ленгстрома? Або вони падуть перед руйнівною силою Мен-Бета?

Мен-Бет является популярним лиходієм всесвіту DC, який створений як антипод Бетмена, ставши повною протилежністю супергероя. Замість того, щоб бути людиною з силами кажана, Мен-Бет в прямому сенсі наполовину людина, наполовину летюча миша, і повинен вирішувати виникаючі з цим проблеми. Доктор Кірк Ленгстром працював над формулою, яка дозволить людям використовувати ДНК кажана і отримати здатність сонара як у них. На жаль, отримана сироватка привела до того, що він перетворився в чудовисько, а основним побічним ефектом стала втрата розуму.

комикс про Мэн-Бэта
Мэн-Бэт комикс

Все ще немає інформації, коли саме з’являться комікси і чи розкажуть вони про історію походження Мен-Бета. Або продовжать історію персонажа вже після її застосування, яке спричинило за собою нові історії пов’язані з Бетменом і Готемом в цілому.

19/02/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *