фильме Флеш у Бэтмена Майкла Китона Бэтмобиль из фильма Тима Бертона

«Флеш» поверне Бетмена Майкла Кітона на екрани, але у нього буде той же Бетмобіль, що і в фільмах Тіма Бертона, але чому? Давайте розберемо цей момент.

«Флеш» досліджує концепцію Мультивсесвіту в світі DC і поверне Бетмена Майкла Кітона, який все ще використовує Бетмобіль з фільму Тіма Бертона 1989 року, але чому він не змінився за всі ці роки? Жанр супергероїв став дуже популярним в останні роки завдяки великим пов’язаним Всесвітам, таким як Кінематографічний Всесвіт Marvel і Розширений Всесвіт DC, причому остання вибрала шлях Мультивсесвіту і об’єднала майже всі фільми і серіали DC.

Хоча це вже було досліджено на Телевізійному Всесвіті DC, це буде представлено на великому екрані у фільмі «Флеш», знятому Енді Мускетті і з Езрою Міллером, який повторив свою роль Баррі Аллена. «Флеш» знаходився на стадії підготовки до зйомок протягом багатьох років, багато режисерів приходили і йшли через творчі розбіжності, але нарешті фільм потрапив у виробництво в квітні 2021 року. «Флеш» знаходиться під впливом сюжетної лінії коміксів «Flashpoint» і покаже як Баррі Аллен подорожує в часі щоб запобігти вбивству своєї матері, яке призводить до ненавмисним і серйозних наслідкам для тимчасової шкали. В результаті цього в Мультивсесвіті з’явиться дві версії Бетмена, Бена Аффлек і Майкла Кітон, і останній, схоже, не сильно змінився з роками.

Бэтмобиль из фильма Тима Бертона

На фотографіях зі знімального майданчика «Флеша» (які оперативно були видалені з соціальних мереж) були зображені Бетмобіль і Бет-печера, які буде використовувати персонаж Майкла Кітона, а автомобіль став тим же, який використовувався в «Бетмені» Тіма Бертона і «Бетмен повертається ». Підхід Бертона до персонажу був поєднанням реалізму й атмосфери коміксів, при цьому Бетмобіль мав дуже специфічний вид, який виділяв його серед інших версій культового автомобіля. Бет-печера у фільмах Бертона має схожу атмосферу. «Флеш» поверне і те, і інше, але виникає велике питання: чому цей Бетмен не змінив свою машину за 30 років?

Хоча цілком можливо, що він вніс деякі зміни в Бетмобіль зсередини, все ж дивно, що зовнішній вигляд залишився колишнім, і для цього може бути декілька причин. У Бетмена Кітона можуть виникнути проблеми з розставанням з минулим, тим більше що невідомо, що сталося в його житті після повернення Бетмена, тому Бетмобіль, що зберіг той же дизайн, може вказувати на деяку травму в життя Брюса.

З іншого боку, цілком можливо, що цей Бетмен пішов на пенсію незабаром після повернення Бетмена, тому його автомобіль залишився колишнім, оскільки він не використовував його роками, але присутність і дії Аллена змусять його повернутися в якості лінчевателя Готем-сіті. За межами цього Всесвіту фільмів Warner Bros. має сенс повернути Бетмобіль таким, яким він є, оскільки він викликає ностальгію і, безсумнівно, буде сприяти збільшенню продажів, оскільки Бетмен Кітона є фаворитом шанувальників.

Шанувальникам доведеться почекати до кінця 2022 року щоб нарешті дізнатися, як Баррі Аллен Езри Міллера перетнеться з Бетменом Майкла Кітона і чим останній займається з моменту його останнього відвідування на великому екрані, і з цим пояснити, чому його Бетмобіль не змінився. Сюжет і актори Флеша схвилювали шанувальників безліччю можливостей, які він може дати Кіновсесвіту DC, і вони особливо раді знову побачити Майкла Кітона в ролі Хрестоносця в плащі.

21/07/2021

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *