Почему в Лиге Справедливости Снайдера Флэш изменил костюм на доспехи

Дизайнер костюмів для «Ліги Справедливості» Зака Снайдера, Майкл Уілкінсон, пояснив чим керувався режисер, коли вони придумували костюм Флеша для майбутнього «Лицаря Жаху».

Бачення «Ліги Справедливості» Зака Снайдера було офіційно відновлено з випуском його версії, яка з’явилася на HBO Max минулого тижня. Знаменита «Снайдер Кат» вдвічі довше театральної версії і має більш глибокі дуги персонажів відомої команди супергероїв. Однак основна частина історії залишилася колишньою, оскільки Степовий Вовк (Кіаран Хайндс) прибуває на Землю з метою об’єднати три Материнських Куба, які знищать планету в ім’я його господаря Дарксайда (Рей Портер).

У дні, що минули після виходу «Ліги справедливості», велика частина розмов оберталася навколо епізоду в епілозі фільму, який розгортається на часовій шкалі «Лицаря Жаху». Це альтернативне майбутнє, яке виникло, коли Дарксайд успішно вторгся на Землю, а Супермен (Генрі Кавілл) поступився Рівнянню Анти-Життя і став служити завойовнику. Залишилося тільки кілька героїв, які намагаються дати їм відсіч, включаючи Бетмена (Бен Аффлек), Кіборга (Рей Фішер) і Флеша (Езра Міллер). Костюми сцени в майбутньому «Лицаря Жаху» привернули особливу увагу через підказки, які вони могли мати відносно всієї історії.

почему в фильме Снайдера Флэш носит доспехи вместо костюма

Screen Rant отримали можливість поговорити з дизайнером костюмів для «Ліги справедливості» Майклом Уїлкінсоном, в інтерв’ю вдалося дізнатися про концепцію костюма Флеша. Адже його зовнішній вигляд кардинально відрізняється від звичного костюма, який він носить на протязі всього фільму, і тому є особлива причина. За словами Уїлкінсона, нова броня Флеша була розроблена з урахуванням його наступного завдання:

Броня була створена за допомогою комп’ютерної графіки, ідея полягала в тому, що цей обладунок повинен послужити зовнішньою оболонкою, під якою знаходиться звичайний костюм Флеша і дати йому ще більший захисту при його неймовірно швидкій подорожі в просторі і часі. Наші дослідження розмірів і умов, невідомих при переміщенні в часі, я думаю, виправдали нанотехнологічний підхід до його костюму.

Як показав Снайдер, «Ліга Справедливості 2» серйозно досліджувала б цей світ «Лицаря Жаху». Ця версія майбутнього може бути скасована тільки Флешем, який повертаються в часі і запобігає одній ключовій подія, що дозволяє подіям «Ліги Справедливості 3» розгортатися інакше. Глядачі отримали уявлення про здібності Флеша подорожувати в часі в «Лізі Справедливості», але це, ймовірно, було б щось набагато масштабніше. Так як йому знадобиться наворочена броня.

Чи вийде коли-небудь «Ліга Справедливості 2» ще невідомо, але фанати можуть розслабитися, знаючи, що вони нарешті побачили повний костюм Флеша з майбутнього. Переміщення з часової шкали «Лицаря Жаху» було мельком показно в «Бетмен проти Супермена: На зорі справедливості», але таким чином, що в значній мірі приховало його костюм. Тепер, завдяки версії Снайдера, ми побачили костюм Флеша повністю, а також дізналися причини які лежать в основі цього.

24/03/2021

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *