Майкл Китон вернется к роли Бэтмена в фильме Флэш

Після більше трьох десятиліть після своєї першої появи в ролі Бетмена, Майкл Кітон, як повідомляється, веде переговори про те щоб знову зіграти роль Хрестоносця в плащі разом з Езрою Міллером у фільмі від Warner Bros «Флеш».

Згідно ексклюзивному матеріалу журналу The Wrap, переговори з Кітоном знаходяться на самих ранніх стадіях. Ще дуже далеко до остаточного рішення і все може змінитися в останній момент. В даний час немає точних подробиць про те, наскільки великою або маленькою буде роль Кітона. Але у нас є деяка інформація про сам фільм.

Сюжет фільму познайомить аудиторію з концепцією мультивсесвіту, однією з основних концепцій, що лежать в основі DC Comics. Якщо ви ще не знали, термін «Мультивсесвіт» відноситься до альтернативних всесвітів число яких постійно змінюється, які співіснують в ширшій реальності зображеній в коміксах DC. Спочатку створена для пояснення різних суперечливих змін, які відбулися з персонажами студії протягом десятиліть, Мультивсесвіт дозволяє одночасно існувати і періодично взаємодіяти декільком різними версіями одних і тих самих персонажів.

Майкл Китон сыграет Бэтмена в фильме Флэш

Це означає, що «Бетмен» Метта Рівза (з Робертом Паттінсоном в ролі Бетмена) не постраждає і як і раніше розглядається студією як майбутнє франшизи.

Майкл Кітон вперше надів знаменитий костюм в «Бетмені» 1989 року від режисера Тіма Бертона. А в 1992 році він знову повернувся до роботи з Бертоном. Кітон покинув цю роль під час створення третього фільму «Бетмен назавжди». Це призвело до того, що Вел Кілмер став новим Бетменом в цьому фільмі, а змінив його Джордж Клуні в «Бетмен і Робін».

«Флеш» буде повністю ігнорувати два останні фільми і зосередиться на тому, чим займається версія Бетмена Кітона з тих пір як ми бачили його востаннє. Ходять також чутки, що «Флеш» заснований на події кросовера «Flashpoint» від DC Comics 2011 року. Студія планує почати знімати фільм в 2021 році.

03/07/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *