Чудо-женщина 1984 появились новые фото Брони Золотого орла

Напередодні виходу фільму «Диво-жінка 1984» фанатами показали абсолютно нову Броню Золотого орла Діани Прінс.

Цього літа вийде наступний фільм студії Warner Bros. і DC, над яким знову працюють режисер Петті Дженкінс і Галь Гадот після їх успішного першого тандему в «Диво-жінка» 2017 року. Друга частина розповість нам про період холодної війни, в сіквелі також повернеться Кріс Пайн, який грає Стіва Тревора.

Спочатку планувалося випустити фільм в листопаді минулого року, але Warner Bros. перенесли «Диво-жінку 1984» на червень цього року. Це не було пов’язано з якими-небудь виробничими проблемами, а просто тому, що студія хотіла випустити фільм влітку, як і першу «Диво-жінку». З огляду на це, Queen Studios Collectibles створили нову статую 1:2 надихаючись костюмом Диво-Жінки. 3D-зображення фігурки, яку вони розмістили в своєму офіційному акаунті в Facebook, дало шанувальникам можливість побачити Броню Золотого орла Діани.

как выглядит Броня Золотого орла Галь Гадот
как выглядит новая Броня Золотого орла Галь Гадот

За отриманою зі сторінок коміксів інформацією, Диво-Жінка, як правило, одягає Броню Золотого орла тільки коли готується до масштабної битви. Вона дебютувала в серії випусків «Elseworlds» 1996 року за назвою «Kingdom Come» від Алекса Росса. З огляду на це цікаво, яка битва чекає Діану в цей раз, якщо їй знадобилося надіти повний комплект Броні.

10/03/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *