Опубликованы фото со съемок нового Бэтмена

Нові кадри з фільму «Бетмен» Метта Рівза і Роберта Паттінсона показали занедбані локації зйомок в Готем.

Зйомки нового фільму DC про Бетмена йдуть повним ходом. Крім Роберта Паттінсона, який стане новим Бетменом після відходу Бена Аффлека, проект Warner Bros. може похвалитися зоряним акторським складом, в тому числі Джеффрі Райтом в ролі комісара Гордона, Зої Кравіц в ролі Жінки-кішки, Пола Дано в ролі Загадника і Коліна Фаррелла в ролі Пінгвіна.

Деталі сюжету нового «Бетмена» все ще залишаються в таємниці, але режисер нарешті дав фанатам уявлення про Хрестоносця в плащі і показав костюма Бетмена Паттінсона. Крім того, в інтернеті продовжують з’являтися нові фото зі зйомок, які дають свого роду підказки щодо того, що нам очікувати від фільму.

Розміщені Fellowship of the Cairns, група альпіністів з Шотландії, фото в інстаграм, це серія фотографій з їх останньої пригоди в Ланаркширі, Шотландія, де, ймовірно, проходили зйомки «Бетмена». На знімках видно вивітрений знак з написом «GOTHAM RENEWAL CORPORATION» з додатковим слоганом «INVESTING IN OUR FUTURE GOTHAM ORPHANAGE». Крім знака альпіністи знайшли знімальний майданчик, реквізити і навіть костюм Бетмена.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

So, tonight @gerryh83 and @tamsnogreen decided to go a little walk in the dark, at the old Hartwood hospital in Lanarkshire, Scotland. Where there currently filming #thebatman managed to get around and have a good look about. Brilliant and creepy place to be at night. Seen some awesome stuff as well!! #fellowshipofthecairns #thebatman #thedarkknight #hartwoodhospital #outdoors #hikersofinstagram #adventureseeker #motivation #hiking #adventure #hikingadventure #greatoutdoors #placetobe #getoutside #landscape #lovelife #loveoutdoors #lovescotland #scottishmoviesets #batman #dccomics #dcuniverse #batman #warnerbros #thenorthface #berghaus

Допис, поширений FellowshipOfTheCairns (@fellowshipofthecairns)

Поки складно сказати до яких саме подій у фільмі буде належати ця локація. Ми з нетерпінням чекатимемо нової інформації про зйомки фільма.

24/02/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *