Чудо-женщина 1984 Золотой орел

Нові кадри «Диво-жінка 1984» і обкладинка журналу Entertainment Weekly для журналу DC показали нам як буде виглядати броня Діани «Золотий орел».

Галь Гадот дебютувала в DC Extended Universe в ролі Діани Прінс в «Бетмен проти Супермена: На зорі справедливості», перш ніж її історія походження була розкритаи в «Диво-жінка» 2017 року. Сольний фільм «Диво-жінка» мав приголомшливий успіх, і відразу після виходу фільму Warner Bros. и DC Films оголосили про продовження історії Диво-Жінки. Спочатку фільм планувався до релізу в листопаді 2019 року, але датою виходу «Диво-жінка 1984» тепер призначений червень.

На додаток до Ґал Ґадот в «Диво-жінка 1984» зіграє Кріса Пайн в ролі Стіва Тревора. Але ми пам’ятаємо, що Стів Тревор помер в кінці «Диво-жінки», і фанатам цікаво, як персонаж повернеться в фільм – і це одна з головних загадок в прийдешньому фільмі DC. Крім того, Крістен Уіг і Педро Паскаль приєднуються до «Диво-жінка 1984» в якості Барбари Мінерви, відомої як Гепард і Максвелла Лорда відповідно.

Нещодавно журнал EW представили обкладинку «Диво-жінка 1984» із зображенням Ґал Ґадот одягненої в броню Діани «Золотий орел», яку ми вперше побачили в рекламному постері фільму, а потім в трейлері. На додаткових фотографіях Ґал Ґадот зображена в класичному червоно-синьому костюмі Диво-Жінки, а також фото Діани разом з повернувшимся Стівом Тревором.

Чудо-женщина 1984 Золотой орел постер
Чудо-женщина костюм Диана Принс и Стив Тревор
16/02/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *