Для Бэтмена закончили съемки всех эпизодов с уличными бандами

Актор Джей Лікург, який грає одного з вуличних головорізів у фільмі «Бетмен», повідомив, що закінчив свої зйомки для проекту і ця частина проекту офіційно завершена.

Довгоочікуваний фільм Метта Рівза «Бетмен», схоже, близький до фінішу виробництва, оскільки актори, що грають головорізів вуличних банд, повідомляють, що вони завершили всі зйомки. Фільм з Робертом Паттінсоном у головній ролі розповість про борця зі злочинністю на другому році його становлення та стане окремим фільмом в Кінематографічному Всесвіті Коміксів DC з датою виходу в кінотеатрах 4 березня 2022 року.

Після того, як в березні довелося призупинити основні зйомки через COVID-19, знімальна група вважала, що вони повернуться до роботи через два тижні, які, як виявилося, перетворилися в шість місяців. Повернувшись, виробництво було знову зупинено всього через три дні, коли Паттінсон заразився COVID-19.

Через вимушену заморозку ніхто не може назвати точну дату закінчення зйомок, а вихід фільму весь час переноситься, спочатку з червня 2021 року на жовтень 2021, а тепер на березень 2022 року. Хоча всі персонажі вуличної банди Готема в даний час невідомі, вони приєднаються до класичних лиходіїв, серед яких Загадник, Пінгвін та Кармін Фальконе.

Когда выйдет фильм Бэтмен

Актор Джей Лікург, який буде грати одного з бандитів, опублікував фотографію в Instagram, щоб розповісти про закінчення зйомок. На фото він та його партнери мають блідий макіяж, імовірно через його вищезгадане прізвисько «плачучий бандит». А недавно на перших фотографіях був показаний майже невпізнанний Колін Фаррелл, який зображає Пінгвіна.

«Бетмен» матиме набагато більш похмуру атмосферу ніж попередні фільми про супергероя. З урахуванням того, що шанувальники кіно бачили в офіційних та неофіційних оглядах, ця обіцянка досі здається правдоподібною. Незважаючи на те, що актор який грав Бетмена, Бен Аффлек, керував проектом ще з 2014 року, фільм, схоже, тепер буде більше відповідати атмосфері жорстокої кримінальної драми, на відміну від попередніх фільмів Аффлека про Бетмена.

Коли Метт Рівз зайняв пост режисера після звільнення Аффлека, він зазначив, що фільм набуде більш нуарний стиль й той факт, що він не буде заснований на коміксі про Бетмена «Рік Перший». Швидше за все, фільм буде черпати натхнення з коміксів «Довгий Хелловін» 1990-х років та «Бетмен» 1970-х. Незважаючи на те, що фанатам доведеться почекати ще 16 місяців, щоб дізнатися як вуличні банди Готема та Паттінсон впишуться в фільм Метта Рівза, випущений трейлер вже зібрав безліч позитивних відгуків.

30/11/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *