Джеймс Ганн объявил о завершении съемок Отряда самоубийц

Джеймс Ганн через інстаграм поділився тим, що зйомки «Загону самогубців» завершені, і подякував акторам і знімальній групі за їх важку роботу

Новий «Загін самогубців» стане продовженням «Загону самогубців», який був випущений в 2016 році і, як очікується, стане продовженням історії кіновсесвіту DC. Марго Роббі повернеться в ролі Харлі Квінн, іншими учасниками знімальної групи стали Джоел Кіннаман в ролі Ріка Флега і Віола Девіс в ролі Аманди Уоллер, також у фільмі з’являться Ідріс Ельба і Джон Сіна.

Джеймс Ганн замінив режисера Девіда Ейера, який, незважаючи на невдалий досвід роботи з першим фільмом, висловив свою повну довіру Ганну як новому капітанові корабля. Після звільнення з посади режисера «Вартових галактики 3» від Marvel, за кілька недоречних твітів, які він зробив кілька років тому, Ганн вибрав фільм DC в якості свого наступного проекту. Після цього Марвел передумали і попросили Ганна повернутися, щоб він написав сценарій і продовжив працювати над третіми Вартовими, але він оголосив, що не буде навіть починати зйомки Вартових поки не доведе до кінця «Загін самогубців».

І ось, кілька днів тому, Джеймс Ганн розмістив в своєму інстаграм пост, яким він оголосив про закінчення зйомок «Загону самогубців». Він розмістив фото логотипу «Загону самогубців» над фотографією з повним складом їх команди. У своєму пості Ганн також розповів про смерть свого батька і собаки, які сталися під час зйомок. Він також відзначив професіоналізм, талант, співчуття і доброту своєї команди, сказавши: «Ви саме те, чому я взявся за цей фільм».

У Джеймса Ганна завжди були добрі стосунки з акторами і всією знімальною командою. Це вкотре подвердить в минулому році, коли його участь в «Вартових галактики 3», здавалося, завершена. Більшість акторів, в тому числі Кріс Пратт і Дейв Батіста, всіма силами підтримували режисера. Вони неодноразово закликали повернути Ганна в проект, а Батіста навіть погрожував покинути проект.

Нагадуємо, що новий «Загін самогубців» вийде в кінотеатрах 6 серпня 2021 року.

01/03/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *