Джеймс Ганн хочет убить Харли Квинн в Отряде Самоубийц 2

Режисер нового «Загону Самогубців» Джеймс Ганн продовжує роздумувати про те, що абсолютно будь-який персонаж його фільму по Кіновсесвіту DC може померти, не виключенням є навіть Харлі Квінн Марго Роббі.

«Загін Самогубців 2» Джеймса Ганна це почасти продовження, а почасти перезавантаження «Загону Самогубців» 2016 року. Через очікувань фанатів Ганн просто зобов’язаний відповідати своїм заявам про переосмислення сюжету фільму та неймовірним жорстоким подіям, які чекають на глядачів на екрані. Для цього режисер зібрав вражаючий склад акторів, таких як Ідріс Ельба та Джон Сіна, які приєдналися до таких як Марго Роббі, Віола Девіс та Джай Кортні.

Ще не так багато відомо про сюжет «Загону Самогубців 2», який вийде 6 серпня 2021 року, але було кілька достовірних чуток. Закулісні матеріали, які з’явилися на DC FanDome, показали фанатами різні команди, які братимуть участь полюванні на один одного або в спільних військових операціях, в яких частина персонажів обов’язково помре.

Зі свого боку, Ганн постійно говорить фанатам, що в його фільмі може померти абсолютно будь-хто. Звертаючись до Empire, він сказав: «Ви дійсно не знаєте, хто буде жити, а хто помре. DC дали мені повну свободу вбивати кого завгодно, я дійсно можу вбити кого мені захочеться». У той час як режисер не говорить нічого конкретного, в «Загоні Самогубців» не так багато персонажів, чия смерть дійсно шокувала б усіх. В основно через те, що не так багато персонажів мають дійсно тривалу історію на екрані.

Kharli Kvinn mozhet umeret' v Otryade Samoubiyts 2

Одні з основних персонажів, чия смерть може дійсно шокувати публіку, є Харлі Квінн Марго Роббі. Підкреслюючи, що «будь-хто» може померти в його фільмі, Ганн з великою часткою ймовірності говорить про Харлі, так як це стало б найбільшим сюрпризом, який тільки можна собі уявити. Це також збігається з тим, що Ганн дражнив фанатів в Твіттері, де він обговорював убитих персонажів в своєму фільмі. Відповідаючи на питання щодо Харлі Квінн він відповідав, що йому не важливо наскільки затребуваний персонаж в Кіновсесвіті DC та наскільки він важливий, він має повний «карт-бланш» на вбивство будь-якого персонажа.

Марго Роббі в образі Харлі Квінн стала однією з небагатьох персонажів, які після оригінального «Загону Самогубців» отримали найбільшу кількість позитивних відгуків. У «Хижі птахи: Приголомшлива історія Харлі Квінн» Марго Роббі також врятувала фільм від повного провалу. Фільм зібрав дуже мало касових зборів, але він ще раз довів наскільки хороша Марго Роббі в цій ролі. З огляду на популярність Харлі Квінн як персонажа DC, досить імовірно, що у Warner Bros. великі плани на її майбутнє, будь то в «Хижих птахах 2» або в чомусь зовсім іншому. Хоча цілком можливо, що «Загін Самогубців 2» може закінчитися її смертю, але більш імовірно, що Харлі Квінн все ще чекає велике майбутнє в фільмах DC.

27/10/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *