В чем разница между Стражами Галактики и Отрядом Самоубийц

Джеймс Ганн порівняв свої фільми «Загін самогубців» і «Вартові Галактики 3» в новому інтерв’ю для Screen Rant, пояснивши чим проекти розрізняються, а в чому схожі. Режисер отримав міжнародне визнання за свій внесок до Кіновсесвіту Марвел, який він розширив від традиційних супергероїв до космічних масштабів.

Пристрасть Ганна до більш маловідомих персонажів коміксів також допомогла ввести нові, менш відомі імена в КВМ – теж саме, що режисер знову намагається зробити для Всесвіту DC за допомогою «Загону самогубців: Місія навиліт».

Як тільки було оголошено, що Ганн буде знімати новий «Загін самогубців», відразу ж почалися порівняння з «Вартовими». В обох фільмах знімаються велика кількість персонажів з найдивніших куточків всесвітів коміксів Marvel і DC, й обидва, здається, демонструють один і той же кумедний, барвистий, музичний стиль, який став візитною карткою Ганна. Однак між проектами є деякі помітні відмінності, не останніми з яких є рейтинг R (17+) «Загону самогубців» і більш похмурий сюжет.

дата выхода Отрядом Самоубийц миссия навылет

Під час недавнього інтерв’ю для Screen Rant Ганн обговорив ключові відмінності і подібності між його новим фільмом і «Вартовими». Він сказав, що, хоча він розуміє, що деякі фанати можуть очікувати схожий фільм від «Загону самогубців», це дійсно повністю унікальний фільм зі своїм власним колоритом. Ганн порівняв «Загін самогубців» з бойовиком, тоді як «Вартові Галактики» були натхненні класичними науково-фантастичними фільмами. Проте, барвиста естетика і атмосфера коміксів неминуче створять деяку схожість між ними.

DC прийшли до мене і сказали: «Гей, що ти хочеш зняти?» Що завгодно? Спочатку я дійсно, чесно кажучи, не думав, що це буде «Загін самогубців», але я обміркував кілька різних ідей про декілька різних проектів DC, і я знайшов те, що мене зацікавило. Я просто закохався в цю конкретну історію, яку ми розповідаємо прямо зараз, і я закохався в деяких персонажів і в те, як ми змогли це зробити. Це не фільм про супергероїв, очевидно, що це фільм про суперлиходія. Я подумав, що це те, що мені під силу, я зможу здивувати людей, давши їм щось зовсім інше, ніж вони очікують.

Обіцянка підвищеної похмурості і насильства було одним з головних пунктів під час роботи над «Загін самогубців: Місія навиліт». Незважаючи на назву, в першому фільмі загинуло менше персонажів, ніж очікували деякі фанати, і Ганн пообіцяв, що це не буде проблемою в його майбутньому продовженні.

Ганн також підкреслив, що «Загін самогубців» зосереджений на реальних спецефектах, а не на комп’ютерній графіці, про що він детально розповідав під час підготовки фільму. Але в деяких частинах фільму, таких як гігантська інопланетна морська зірка Старро, неминуче буде використовуватися комп’ютерна анімація. Однак більша частина фільму буде знята без спецефектів. «Загін самогубців: Місія навиліт» вийде 6 серпня.

07/07/2021

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *