новый бэтмобиль Бэтмена

Режисер фільму «Бетмен» Метт Рівз показав як буде виглядати Бетмобіль Роберта Паттінсона, опублікувавши фото зі знімального майданчика фільму за коміксами DC.

Після того як Бен Аффлек залишив роль Бетмена у фільмах франшизи Кіновсесвіту DC від Warner Bros., Рівз взяв на себе управління проектом і обрав Роберта Паттінсона на роль Брюса Уейна, відомого як Бетмен. З запланованою на 2021 рік датою релізу, фільм «Бетмен» вже почали знімати в цьому році, і ми вже побачили як буде виглядати костюм і мотоцикл Бетмена.

Спочатку Рівз показав костюм Бетмена в похмурому відео, завдяки якому фанати отримали уявлення про те як буде виглядати новий Бетмен. Пізніше ми побачили фотографії та відео зі знімального майданчика і змогли побачити костюм в повний зріст, хоча, найімовірніше, це була версія костюма для трюків. Також нам показали як буде виглядати мотоцикл Бетмена. Тепер же з’явилися фото ще одного транспорта Хрестоносця в плащі – його автомобіль.

У своєму твіттері Рівз розмістив три фотографії Паттінсона в повному костюмі Бетмена, який стоїть поряд з своїм Бетмобілем.

как выглядит новый бэтмобиль
новый бэтмобиль Бэтмена фото нового бэтмобиля

Бетмобіль Рівза за своєю конструкцією схожий на модифікований маслкар. Сяючі червоні задні ліхтарі гармоніюють з відео, перше в якому показали Паттінсона, створюючи відчуття похмурості, якою може бути пронизаний весь новий фільм. Хоч на фото Бетмобіля Паттінсона і не видно деталі, той факт, що Рівз показав фанатам автомобіль зараз, вказує на те, що в найближчі дні можуть проводитися публічні зйомки, які покажуть нам автомобіль у всій красі.

04/03/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *