как выглядит новый бэтмен

Режисер Бетмена Метт Рівз нарешті показав як буде виглядати костюма Брюса Уейна в новому відео.

Зйомки Бетмена стартували кілька тижнів тому в Лондоні, так що фанати сподівалися, нарешті отримати уявлення про те, як буде виглядати оновлений Бетмена. Незважаючи на те, що акторський склад «Бетмена» складався з відомих акторів, сюжет фільму все ще залишався загадкою.

Але завдяки новому твіту від Рівза, у нас з’явилася трохи більше інформації про нового Бетмена. У відео ми побачили броньований темний костюм, чимось схожий на костюм з гри Аркхем, але з маскою яка нагадує маску з «Batman: Earth One».

Шанувальники також будуть раді почути музику композитора Майкла Джаккіно в відео. Ще не відомо, чи є це головною темою, і чи буде вона взагалі присутня у фільмі.

Оскільки найближчим часом заплановано величезну кількість зйомок на відкритих майданчиках, Рівз, ймовірно, хотів випередити будь-яких фотографів, які спробували б зняти костюм Бетмена в невигідному світлі. До того як він зможе представити його публіці в кінематографічному освітленні і музиці, в якій би він хотів, щоб його оцінили. Дата релізу нового Бетмена як і раніше незмінна, 25 червня 2021 року.

14/02/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *