сюжет Чудо-женщины 3 будет в наши дни

Зірка «Диво-жінки: 1984» Галь Гадот заявила, що не хоче щоб дія «Диво-жінки 3» відбувалася в минулому, як і в попередніх частинах.

У 2017 році «Диво-жінка» принесла необхідний поштовх згасаючому Кіновсесвіту DC, тому після комерційного успіху першого фільму фанати з нетерпінням чекали «Диво-жінку: 1984». На жаль, їм довелося чекати довше через затримку викликану пандемією коронавіруса. А тепер, після рішення Warner Bros. показати фільм одночасно в кінотеатрах та на каналі HBO Max на Різдво, фанати, нарешті, знову побачать принцесу Діану.

Хоча деякі критики стверджували, що сюжет трохи хаотичний, ранні огляди в основному були позитивними. Як й у фільмі 2017 року, дія «Диво-жінки: 1984» також відбувається в минулому. Але на цей раз не в 1918 році, а в 80-і, в розпал холодної війни. Принцесі Діані довелося битися з Максвеллом Лордом та Гепардою. Хоча сиквел вже вийшов в кінотеатрах по всьому світу, Галь Гадот продовжує рекламувати фільм напередодні виходу на HBO Max на Різдво.

У недавньому інтерв’ю MTV News Галь Гадот розповіла про все, що пов’язано з «Диво-жінкою». Однією з обговорюваних тем стало обговорення минулих подій в фільмах. Після розмови про те як вона готувалася до участі в 80-х, інтерв’юер пізніше поставив запитання згадавши Петті Дженкінс та натякнувши, що дія третього фільму може розгортатися в наші дні. Галь Гадот сказала наступне: «Я думаю, що сьогодення це те, що потрібно. Я б не погодилася на, наприклад, 60-і або 40-і. Я відчуваю, що з минулим мі добре впоралися і тепер пора рухатися далі».

сюжет Чудо-женщина 3

Відповідь Галь Гадот, мабуть, має сенс, оскільки ще один фільм дія якого відбувається в минулому міг би здатися досить одноманітним та виснажливим. Сеттінг першого фільму допоміг дослідити історію походження персонажа, а в сіквелі Дженкінс підкреслила, що вона хотіла показати Діану на піку своїх сил.

Перша та друга «Диво-жінка» досить показали подій минулого й фанати дійсно захочуть побачити більшого в наступному випуску, тим більше в новому фільмі «Флеш» Диво-жінка з’явиться разом з іншими членами Ліги справедливості, такими як Бетмен.

Раніше в цьому році Дженкінс згадувала, що у неї вже є ідеї для «Чудо-жінки 3», перш ніж заявити, що вона взяла паузу для подальшого розвитку сюжету, оскільки побоюється наслідків пандемії. Але все виразно вказує на сучасну історію Чудо-жінки для третього фільму. Незважаючи на те, що перші міжнародні касові збори нижче очікуваних, Warner Bros. будуть уважно стежити за показниками HBO Max і вже на основі отриманих даних будуть приймати рішення про зйомки «Чудо-жінка 3».

22/12/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *