Галь Гадот прогнозирует кроссовер Чудо-женщины с Черным Адамом

У зв’язку з тим, що «Диво-жінка: 1984» нарешті вийшла, актриса яка грає головну роль очікує можливого кросовера між Диво-жінкою та Чорним Адамом Дуейна Джонсона.

Галь Гадот вперше зіграла роль Диво-жінки в фільмі «Бетмен проти Супермена: На зорі справедливості» 2016 року й, звичайно ж, знялася в «Диво-жінка» 2017 року, а також в «Лізі справедливості» 2017 року. А Дуейн Джонсон готується до свого дебюту в Кіновсесвіті DC в ролі Чорного Адама, який в даний час знаходиться на стадії підготовки.

Після декількох затримок «Диво-жінка: 1984» нарешті вийшла на цьому тижні одночасно в кінотеатрах та на HBO Max. Довгоочікувана прем’єра повинна була з’явитися в кінотеатрах ще в червні 2020 року, але була відкладена через пандемію коронавіруса. Виробництво «Чорного Адама» також було відкладено через пандемію, так що зйомки запланували аж на весну 2021 року. Спочатку планувалося, що Джонсон з’явиться в ролі Чорного Адама як заклятий ворог Шазама, але Warner Bros вважали за краще замість цього створити для нього сольний фільм.

Нещодавно Галь Гадот дала інтерв’ю MTV News про «Диво-жінку: 1984» та її майбутній фільм «Червоне повідомлення», в якому також знімалися Джонсон та Райан Рейнольдс. Актрису запитували, чи не хоче вона побачити кросовер між Диво-жінкою та Чорним Адамом, на що вона відповіла: «Давайте дамо Чорному Адаму розкритися по повній. Не хочу прийти й вкрасти чийсь успіх. Але, я думаю, в майбутньому подібний фільм вийде обов’язково».

Чудо-женщина и Черный Адам в одном фильме

Шанувальники також побачать Диво-жінку Галь Гадот в довгоочікуваному випуску «Ліги справедливості» Зака Снайдера, прем’єра якого запланована на березень 2021 року. Хоч DC й зберігають більшість деталей про Чорного Адама в секреті, Дуена Джонсон організував Чорну Панель Адама в DC FanDome в серпні 2020 року.

На заході команда продемонструвала концепт-арт супергероя та мигцем костюм Джонсона. Спочатку прем’єра «Чорного Адама» була запланована на грудень 2021 року, але Warner Bros. так й не назвали нову дату виходу після того як змінили вихід всіх своїх майбутніх проектів.

Сутичка між Диво-жінкою та Чорним Адамом, безсумнівно, була б епічною, але Галь Гадот має рацію, спочатку у нього повинен вийти свій сольний проект. Якщо «Чорний Адам» покаже таку ж комедійну атмосферу як й «Шазам!», буде цікаво подивитися як DC зможуть об’єднати цю комедію з більш серйозною «Диво-жінкою».

21/12/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *