Киновселенная DC станет похожей на Киновселенную Марвел

Генеральний директор WarnerMedia Енн Сарнофф оголосив, що в майбутньому Розширений Всесвіт DC буде більш взаємозалежним, оскільки франшиза повинна змінитися після «Ліги справедливості».

Розширений Всесвіт DC зародився завдяки фільму Зака ​​Снайдера «Людина зі сталі» у 2013 році. Відчуваючи конкуренцію з боку іншого популярного в світі кінематографічного всесвіту коміксів, студія швидко запустила у виробництво кілька фільмів, щоб не відставати від Кіновсесвіту Марвел. І Зак Снайдер зайнявся «Бетменом проти Супермена: На зорі справедливості», об’єднавши Супермена Генрі Кавілла і недавно представленого Бетмена Бена Аффлека. У фільмі також була представлена ​​Галь Гадот в ролі Диво-жінки, а Езра Міллер ненадовго з’явився в ролі Баррі Аллена, також відомого як Флеш.

Коли в 2017 році «Ліга справедливості» вийшла на екрани, почали проявлятися перші ознаки провалу задумки студії. Снайдер покинув фільм під час пост-продакшена і незабаром після цього WB запросили Джосса Уідона для проведення масштабних перез’йомок фільму. Кіновсесвіт DC продовжив просуватися вперед, і фільм 2018 року «Аквамен» став найкасовішим фільмом DC і першим фільмом, який перевищив 1 мільярд доларів в прокаті. «Диво-жінка» також була добре прийнята, але франшиза, здавалося, застопорилася після того, як Аффлек залишив Розширений Всесвіт DC, і студія не була впевнена в тому, що робити далі.

Расширенная Вселенная DC будет более взаимосвязанной

З «Лігою Справедливості» Зака ​​Снайдера, що діє як свого роду піт-стоп, і COVID-19, який призвів в замішання всю галузь, майбутнє Кіновсесвіту DC виявилося ще більш хитким. Нещодавно призначений генеральний директор WarnerMedia Енн Сарнофф хоче змінити це. Сарнофф повідомив Variety, що в майбутньому Кіновсесвіт DC матиме більше зв’язків між проектами. Він також додав, що щотижня проводить зустрічі з ключовими керівниками кожного підрозділу, щоб залишатися на одній хвилі і конкретизувати Всесвіт, який сподобається фанатам будь-якого віку.

У нас щотижня проводяться зустрічі з нашими ключовими керівниками в кожному підрозділі. У серпні минулого року мене призначили головою студій та мереж, а тепер у мене є всі творчі команди, так що тепер за цим столом не тільки фільми Warner Bros., серіали Warner Bros. та ігри Warner Bros., але і HBO і HBO Max. Ми залучаємо всіх цих людей в наші плани на майбутнє, а це означає, що всі будуть більш пов’язані, іноді майже помітними, а іноді і більш відкритими способами. Як і у випадку з «Загоном самогубців», ми створюємо «Миротворець» з Джеймсом Ганном і Джоном Сіною. Моя робота – стежити за тим, щоб ми радували фанатів будь-якого віку і вимог.

Провальний запуск Кіновсесвіту DC можна частково віднести до гри в догонялки, в яку вони намагалися грати з Марвел. Починаючи з 2008 року, Кінематографічний Всесвіт Marvel став найуспішнішою франшизою в історії, і WB, ймовірно, захотіли отримати вигоду з цього швидко представивши список власних героїв. На жаль, те, як це було виконано, призвело до постійних коливань Кіновсесвіту DC, в той час як Marvel продовжували набирати популярність.

Оскільки Аффлек в ролі Бетмена більше не з’явиться, а майбутнє Кавілла в ролі Супермена неясно, оскільки студія працює над перезавантаженням персонажа, замінюються два найпопулярніших персонажа DC. Але «Флеш» потенційно може скинути часову шкалу Кіновсесвіту, коли вийде в 2022 році, що робить введення альтернативних світів простим рішенням для заплутаної ситуації, яку створила студія. Worner Bros. також анонсували різні серіали для Кіновсесвіту DC, які з’являться на HBO Max і будуть пов’язані з фільмами.

24/03/2021

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *