Марго Робби в роли Харли Квинн может больше не появиться в Киновселенной DC

Марго Роббі розповіді про свою невпевненість в поверненні в Розширений Всесвіт DC в ролі Харлі Квінн після «Загону самогубців» Джеймса Ганна.

Роббі вперше дебютувала в ролі персонажа, створеного Полом Діні і Брюсом Тіммом для «Batman: The Animated Series», у фільмі Девіда Айера «Загін самогубців» 2016 року. Виступ австралійської актриси в ролі коханки і подруги Джокера був одним з небагатьох позитивних моментів фільму. Любов фанатів привела до розробки декількох проектів, в яких актриса змогла з’явитися, в тому числі добре прийнятого «Хижі пташки (та фантастична Харлі Квін)».

Марго Роббі в даний час готується до свого повернення до ролі Харлі в «Загін самогубців», в якому Квінн і кілька інших злочинців з Оперативної Групи X доручено знести в’язницю нацистської епохи на острові Корто Мальтезе. Харлі – один з небагатьох членів команди з першого фільму, який перейшов в наступний, поряд з Ріком Флегом Джоела Кіннамана, капітаном Бумерангом Джея Кортні і маніакальним лідером Віоли Девіс Амандою Уоллер. Після декількох затримок виходу через тривалу пандемію, «Загін самогубців: Місія навиліт» скоро вийде, а Ганн навіть повідомив, що вихід прискорили ще на день.

Марго Робби в роли Харли Квинн может больше не сниматься

Роббі провела інтерв’ю з Entertainment Weekly про її повернення до ролі Харлі у фільмі Ганна «Загін самогубців 2» напередодні виходу фільму. Дивлячись на своє потенційне майбутнє в Розширеному Всесвіті DC, номінантка на «Оскар» відповіла, що в даний час не впевнена коли повернеться, і висловила бажання на час взяти перерву від Харлі.

Це було щось на зразок зйомок «Пташок» … постійні зйомки, які не припинялися … так що я подумала, ох, мені потрібно відпочити від Харлі, тому що вона втомлює. Я не знаю, коли ми збираємося її побачити в наступний раз. Я в невіданні так само, як і всі інші.

У той час як «Загін самогубців» Айера, безсумнівно, був не найкращим фільмом, Роббі виявився одним з кращих акторів в Кіновсесвіті DC, а «Хижі пташкии» продовжили цю переможну серію для зірки. Хоча розвиток продовження фільму Айера з численними появами Квінн йшов повільніше, ніж передбачалося спочатку, Роббі, безумовно, багато попрацювала в якості антигероя за останні п’ять років. З огляду на ненормальну психічну природу Квінн і масштабні дії, які демонструються в фільмах, зрозуміло, що Роббі трохи втомилася від персонажа.

Незважаючи на її бажання зробити перерву, слід зазначити, що Роббі не заявляла, що відмовиться від ролі Харлі Квінн, і що вона була заінтригована, побачивши, що буде з нею далі в Розширеному Всесвіті DC. Оскільки фанати жадають все більше бачити її в образі Харлі, тільки час покаже, що буде далі з Квінн Роббі в майбутньому Розширеного Всесвіту DC.

13/07/2021

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *