Марго Робби подразнила фанатов многократным изменением костюмов Харли Квинн

Марго Роббі подражнила фанатів багаторазовою зміною костюмів Харлі Квінн в «Загін самогубців: Місія навиліт» після того, як в трейлері її показали в розірваній червоній сукні.

Марго Роббі стала однією з небагатьох акторів які повернулися на екрани з фільму Девіда Ейера 2016 року, і все це завдяки величезній популярності Харлі Квінн в її виконанні. Роббі була видатним учасником зоряного складу, а її божевільний погляд на давнього лиходія Бетмена привів до того, що актриса отримала власний сольний фільм, «Хижі пташки (Та фантастична Харлі Квін)». У той час як залишається неясним її повернення в інші фільми про Харлі Квінн, Марго Роббі зробить грандіозне повернення в серпні цього року.

Ранні трейлери до фільму «Загін самогубців» показували, що Харлі налагодила відносини з Ріком Флегом Джоела Кіннамана, одним з персонажів фільму 2016 року. Тож не дивно, що Харлі продовжить свої звичайні підступні витівки, буде сама собі на умі, але при цьому підтримуючи Оперативну Групу X коли це необхідно. Більшість кадрів показують, що вона одягнена в червоне бальне плаття, але тепер Роббі розповіла і про інші наряди, які Харлі носитиме в майбутньому фільмі.

Костюмы Харли Квинн Марго Робби в фильмах DC

Під час відвідин знімального майданчика «Загону самогубців» Роббі знайшла час щоб показати великий вибір костюмів для Харлі у фільмі. Хоча актриса відзначає, що у Харлі є окремий костюм для місій, який сильно відрізняється від того, що бачили раніше, червоне плаття також кілька разів з’явиться у фільмі. Роббі додала, що плаття спочатку було дуже елегантним, але в міру того, як битва триває, воно стає все більш рваним.

Як ви можете бачити, до моменту появи Харлі в платті вона багато пережила. Спочатку вона була одягнена в дуже гламурну сукню, і ось що з нею сталося. Я можу сказати, що фанати побачать три різні версії сукні. Також у Харлі є зовсім інший костюм для місії. Вона приїхала на місію не в бальному платті. Хоча знаючи Харлі вона могла б сказати: «Мені воно просто подобається, це те, що я хотіла одягнути і в ньому я красива»…

Якщо червоне плаття стане таким же культовим, як оригінальний костюм Харлі Квінн з «Загону Самогубців», воно, ймовірно, стане способом для безлічі костюмів на Хелловін і косплеєрів на довгі роки. Перший костюм був червоно-біло-синім з парою коротких шортів і футболкою з написом «Daddy’s Lil ‘Monster», але майбутнє продовження рухається в новому напрямку.

Інший костюм Харлі з «Загону самогубців 2» натхненний образом з гри Аркхем-сіті: червоно-чорний комбінезон, який виглядає набагато більш підходящим для бою, ніж бальне плаття. Як вона взагалі опинилася в бальному платті – загадка. Проте, якою б не була прийдешня еволюція костюма Харлі Квінн Роббі, він обов’язково сподобається багатьом фанатами персонажа.

07/07/2021

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *