костюм Харли Квинн взят из Бэтмен Аркхем Сити

Сценарист і режисер Джеймс Ганн розповів, що основою для костюма Харлі Квінн в «Загін самогубців» стала улюблена фанатами відеогра «Бетмен: Аркхем Сіті».

Відразу ж після завершення роботи над «Вартовими Галактики» для Марвел, останній проект Ганна, режисер взявся за роботу над «Загоном самогубців» для Кіновсесвіту DC. Фільм стане свого роду перезавантаженням / продовженням «Загону самогубців» Девіда Ейера. У проекті знову повернеться Харлі Квінн Марго Роббі, а також з’являться нові персонажі, в тому числі Миротворець Джона Сіни, Рік Флег Джоела Кіннаман і Бладспорт Ідріса Ельби.

Завдяки хаотичній та чарівній грі Марго Роббі, Харлі стала однією з найпопулярніших персонажів Кіновсесвіту DC. Природно, у фільмі з’явиться і Джокер. Останній трейлер «Загону самогубців» нещодавно з’явився в мережі перед серпневим релізом. Крім того, що лиходії DC будуть боротися з морською зіркою, в трейлері були показані Чорний страж Піта Девідсона, Акула Сильвестра Сталлоне і Бладспорт Ельби, який був поміщений у в’язницю після того, як вистрілив в Супермена кріптонітовою кулею. Трейлер також дав фанатам можливість мигцем побачити новий костюм Харлі, який, за словами Ганна, був натхненний франшизою відеоігор DC.

костюм Харли Квинн в Отряде самоубийц 2»основан на образе из Бэтмен Аркхем Сити

В ексклюзивному інтерв’ю IGN Ганн розповів, що серія відеоігор «Аркхем» надихнула його на створення нового костюма Харлі. Її шкіряний костюм і червону сукню, які показані в трейлері, дуже сильно відрізняються від футболки «Daddy’s Lil ‘Monster», яку вона носила в фільмі Ейера. Режисер розповів трохи докладніше про костюм Харлі:

По правді кажучи, я зібрав величезну кількість різних коміксів і костюмів Харлі Квінн, які протягом багатьох років з’являлися в СІМ, і один з них, який мені сподобався найбільше, це образ Харлі Квінн з ігор «Бетмен: Аркхем Сіті». Саме на цьому образі і заснований костюм Марго Роббі у фільмі.

Ганн також розповів, що одне з питань, які йому найчастіше задавали перед тим як взяти роботу, був «що одягне Марго?» і додасть він в кіно червоно-чорний гардероб. Режисер зазначив, що хотів щоб щось було написано на спині шкіряної куртки Харлі, звузивши напис до трьох варіантів: «Clown AF», «World’s Best Grandpa» і «Live Fast, Die Clown». Хоча в трейлерах це і складно побачити, останній варіант переміг.

А образ Харлі, на який посилається Ганн, і який який черпає натхнення з гри «Бетмен: Аркхем Сіті» 2011 року, можна побачити приблизно на 50 секуні нового трейлера, коли Харлі стрибає на борт військового вертольота і пояснює чому вона запізнилася.

24/06/2021

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *