25 пасхалок и секретов в лиге справедливости зака снайдера

Ми зібрали всі секрети, пасхалка і відсилання до коміксів в «Ліги справедливості» Зака Снайдера, які глядачі могли не помітити, а шанувальники зраділи побачивши їх. Дивіться огляд всіх пасхалок і не пропустіть жодної!

Мало хто з режисерів супергеройських фільмів люблять пасхкі і відсилання до коміксів так само сильно, як Зак Снайдер, а це означає, що його завершене бачення «Ліги справедливості» може встановити новий рекорд по їх кількості.

Чотиригодинна «Ліга справедливості» Зака Снайдера містить більше пасхалок і посилань, ніж будь-який інший фільм за коміксами випущений раніше. Щоб жоден з прихильників DC або Кіновсесвіту DC не упустив жодного посилання на комікс, пасхалку або секретну деталь, ми розбили їх все на маленькі шматочки. Від коміксів, які Зак Снайдер ретельно відтворив у фільмі, до згадок «Людини зі сталі» і «Бетмен проти Супермена».

Арка з Акваменом в ісландському селі

Арка с Акваменом в исландской деревне

Музичну сцену після відходу Артура Каррі, після зустрічі з Брюсом, буде важко забути, оскільки жінки міста зібралися разом щоб вшанувати пам’ять легендарного напівбога, який прийшов, врятував їх і знову повернувся назад в море. Але це не перший натяк на таку повагу Аквамена у жителів села. Коли Брюс вперше входить в місто, він проходить під аркою на якій зображений Аквамена, прикрашеною рунами в формі тризуба. Той факт, що це справжні ісландські руни, які жителі переробили щоб віддати данину поваги Аквамену, створює основу для створення міфів і культу поклоніння цьому напівбогу, які є центральними в баченні Заком Снайдером майбутнього Розширеного Всесвіту DC.

Повернення Бетмена до «Лицаря Жаху» (але в зворотному порядку)

Возвращение Бэтмена к Рыцарю Ужаса

Шанувальники вперше побачили Брюса Уейна Бена Аффлека в ісландських горах ще в самих ранніх трейлерах «Ліги справедливості». Але це не перший раз, коли Бетмена показують крокуючим до краю обриву в пальто і окулярах. Цю зворотну сторону послідовності майбутнього «Лицаря Жаху» з «Бетмен проти Супермена» важко ігнорувати, особливо з урахуванням цілком протилежноъ колірної гами і температури навколишнього середовища. Побачивши як вмирає світ, Брюс намагається знайти спосіб врятувати його.

Камео Зака Снайдера в «Лізі справедливості»

Камео Зака ​​Снайдера в Лиге справедливости

Це камео в «Лізі справедливості» з Заком Снайдером було розкрито в рамках витоку кадрів в соціальних мережах. Всі фанати тоді дізналися, що ці кадри мають на увазі видалену сцену за участю Лоїс Лейн (Емі Адамс). В контексті фільму репортер так само любить кав’ярні Fred & Ginger Coffee, як і Снайдер в реальності, тому він відтворив улюблену кав’ярню в самому фільмі.

Повернення Джиммі Олсена

Возвращение Джимми Олсена

Після того, як роль Джиммі Олсена в «Бетмена проти Супермена» дуже сподобалася фанатам, Зак Снайдер, схоже, скористався можливістю щоб показати свою любов до персонажа в продовженні. Після поїздки Лоїс Лейн в кав’ярню Fred & Ginger Coffee з’ясувалося, що вона щоранку купує собі каву … а також Джиммі – о, вибачте, Джеррі, поліцейському, який чергує біля меморіалу в парку Героїв. Персонаж, якого грає актор Марк МакКлюр, улюблений шанувальниками Супермена за його ролі безстрашного молодого фотожурналіста в фільмі Крістофера Ріва «Людина зі сталі».

Статуя Справедливості є предком Диво-жінки

Статуя Справедливости является предком Чудо-женщины

Кадр з Диво-жінкою, яка стоїть на вершині статуї Справедливості, має особливу цінність, оскільки вона не цінує нічого так сильно, як правду. Але мало хто знає, що статуя являє собою справжню міфологічну Феміду, Титана грецької міфології. Це буквально робить її «Давнім богом» Землі. З мечем в руці і володінням сутністю богів, які першими ступили на Землю, зв’язок Диво-жінки з Фемідою означає набагато більше, ніж думають фанати.

Камео Рея Портера (крім голосу Дарксайда)

Камео Рэя Портера

Для багатьох шанувальників DC, «Ліга справедливості» Зака Снайдера очікувалася виключно для можливості побачити Дарксайда. Гра Рея Портера в ролі лиходія залишиться непоміченою багатьма через комп’ютерну графіку, яка оживила його і його побратимів-апоколіптіанців. Хоча це правда, що Дарксайд може бути одним з найбільших лиходіїв DC, фанати також можуть звернути увагу на Рея Портера, що грає коваля, відповідального за виготовлення металевого ящика навколо Материнського Куба довіреного світу людей.

Флеш і Горила Гродд

Флэш и Горилла Гродд

На персонажа Баррі Аллена найбільше вплинули зміни в сценарії внесені Джоссом Уідоном, що перетворив трагічного героя в комічного персонажа. Однак один з його жартів (приписаний сценаристу Крісу Террі) пережив правки Снайдера. Перераховуючи свої навички Брюсу Уейну після того, як він опинився на імпровізованій співбесіді, Баррі стверджує, що може говорити на мові жестів … але тільки на мові жестів горил. Хоча цей талант і не проявляється на практиці, фанати не можуть не помітити, що це пряме відсилання до обдарованої Горилі Гродд, одному з найстаріших і найулюбленіших ворогів Флеша в коміксах.

Детектив Кріспус Аллен

Детектив Криспус Аллен

У короткій появі Джима Гордона, якого зіграв Джонатан Сіммонс, глядачі задумалися, чи не становить інтерес і поліцейський, який наздоганяє його під час хаосу в ділянці Готема. Як ми дізналися, його звуть Крісп Аллен, якого грає Кобн Холдбрук-Сміт. Аллен був постійним персонажем коміксів про Готем-сіті протягом багатьох років, і став ключовою фігурою в серії коміксів «Gotham Central».

Хімічний завод ACE Chemicals

Химический завод ACE Chemicals

Фанати отримали кілька шансів побачити ще одну чудову пасхалку на панорамі Готема. Як і в «Лізі справедливості» Уідона, неонова вивіска рекламує хімічний завод ACE Chemicals поруч з аеропортом, де Брюс і Баррі виходять з літака. ACE Chemicals – це одне з найвідоміших місць у Всесвіті DC, адже саме там Джокер перетворився на божевільного психопата впавши в чан з кислотою.

Рівняння Анти-Життя і Омега

Уравнение Анти-Жизни и Омега

Шанувальники коміксів DC, які знайомі з Дарксайдом, знають про дві речі: його любові до букви Омега і його прагненні заволодіти Рівнянням Анти-Життя. У коміксах символ зазвичай пов’язаний з ефектом Омега, відповідальним за його атаки Омега-променем, в той час як Рівняння Анти-Життя є буквальне математичне рівняння. Те, що спочатку здавалося апоколіптовською атакою або їх символом, насправді було Рівнянням Анти-Життя. І прямо в його основі лежить символ, який нам, людям, відомий як Омега.

Відсилання до горгулій з коміксів

Отсылка к горгульям из комиксов

Те, що вже було знайомою картиною для шанувальників Бетмена, горгулья, вперше побачена на обкладинці коміксу «Detective Comics # 682», повністю з’являється у версії фільму Зака Снайдера. У версії Уідона цю данину поваги коміксами просто закрили пластиковим брезентом, але Снайдер вирішив вчинити інакше.

Кров древніх богів

Кровь древних богов

У початковому баченні Снайдера про Дарксайда, Апоколіпс і Четвертий світ, створеному Джеком Кірбі, дається набагато більше часу щоб розкритися, навіть з урахуванням відмови від терміна «Нові боги», до яких Степовий Вовк хоче повернутися. «Бог» у всесвіті DC може означати що завгодно, від магічного чемпіона до буквального божества нескінченної сили. Але різні комікси дуже сильно розійшлися в думках про зв’язок між Олімпійськими богами і Новими богами. Найпопулярнішою стала теорія, що так звана «Божественна хвиля», яку вибухом створив Четвертий світ і його Нових богів, також створила й Олімпійських богів, але стала менш сильною, так як до Олімпійський богів долетіли тільки її залишки. Але будь-яка плутанина розсіюється в «Лізі справедливості», Дарксайд був переможений Аресом і Зевсом, а Степовий Вовк відчуває кров Стародавніх богів в венах Діани.

Латинське ім’я Дарксайд

Латинское имя Дарксайда

Грецька фреска, знайдена Діаною, не єдине джерело походження нового імені або титулу Дарксайда. Коли Степовий Вовк хоче повідомити Десааду, що він знайшов світ, який кинув виклик Дарксайду і переміг його, то хоче безпосередньо звернутися до Лорда Апоколіпса. У той час як технологія цього порталу через Всесвіти не пояснюється у фільмі, на щастя, Десаад звертається до Дарксайда на латині. Фразу повністю розібрати складно, але перші слова, яким звертаються до Дарксайда, такі: «Domine qui infernum conflegrit». Що можна перевести в кілька варіацій: «Господь, що зруйнував пекло» або «Господь, який спалив пекло». Досить грандіозний титул, щоб ніхто не задавався питанням, чому апоколіптіанци говорять на латині.

«Ти розмовляєш з машинами?»

Ты разговариваешь с машинами

Зак Снайдер пообіцяв зробити це ще під час «Бетмена проти Супермена», щоб покласти край безлічі коміксів і будь-кому, хто бачить в Аквамені що завгодно, тільки не справжнього супергероя. Він домігся цього за допомогою одного актора, але поділяв роздратування сценариста Джефа Джонса до тих фанатам коміксів, які стверджували, що найбільша здатність Артура Каррі це розмовляти з рибою. Коли команда вперше збирається в ангарі Уейна, саме Кіборг стверджує, що літак Бетмена хоче літати, змушуючи Аквамена запитати: «Ти розмовляєш з машинами?». Це стало відсиланням до фрази з рибами на адресу Аквамена, яка дуже часто з’являється в коміксах.

Марта Кент і Лоїс Лейн

Марта Кент и Лоис Лейн

Завершена версія «Ліги справедливості» Зака Снайдера дала фанатам сцену з Мартою і Лоїс Лейн, важливість якої багато хто не помітив. По-перше, це поштовх, який потрібен Лоїс щоб повернутися до життя після смерті Супермена. А по-друге вона послужила введенням у Всесвіт DC Марсіанського Мисливця на людей.

Пасхалки в сцені проникнення на кріптонський корабель

Пасхалки в сцене проникновения на криптонский корабль

Рішення команди супергероїв по взлому комплексу STAR Labs, який оточує кріптонський корабель, є старомодним: переодягнутися в солдатів і зламати контрольно-пропускний пункт. Цей епізод став ще одним шансом для Езри Міллера проявити себе в ролі Баррі Аллена, але шанувальники не повинні втратити достаток пасхалок в цій сцені. По-перше, вигадане ім’я для Баррі, Уеслі Роу, стало відсиланням до давніх партнерів Зака ​​Снайдера з продюсування Уеслі Коллеру і Джиму Роу. Що стосується інших імен, то режисер використав імена реально працюючих над фільмом людей.

Відсилання до Мерліна в «Екскалібур»

Отсылка к Мерлину в Экскалибуре

Жодному прихильнику Зака ​​Снайдера не потрібно розповідати яку велику роль «Екскалібур» Джона Бурмана грає в його кіновиробництві в цілому і особливо в «Бетмен проти Супермена». Вперше цей факт виявився, коли в фільмі показали сім’ю Уейнів незадовго до їх смерті. І хоча версія Короля Артура від Зака ​​Снайдера може в кінцевому підсумку стати реальністю, «Ліга справедливості» додає ще одну дань поваги цій історії. Коли попередження кріптонського корабля ігноруються і приречене майбутнє забезпечується воскресінням Супермена, Штучний Інтелект корабля проголошує, що «майбутнє пустило коріння в сьогоденні». Слова, сказані Мерліном в «Екскалібурі», коли була зачата дитина, яка змінила світ.

Майбутнє «Лицаря Жаху» почалося в Бетпечері

Будущее Рыцаря Ужаса началось в Бэтпещере

Закінчення роботи Зака ​​Снайдера може означати, що його запланована історія про Лоїс Лейн в «Лізі справедливості» ніколи не збудеться. Або, якщо вона в кінцевому підсумку буде адаптована, все може піти не так, як спочатку планувалося. Але одне можна сказати напевно: Дарксайду вдається вбити Лоїс Лейн. Але багато глядачів не зрозуміли де саме відбулося це вбивство. Уламки навколо Супермена закривають огляд, але оточення підтверджує, що Лоїс померрла в самому центрі Бетпечери. А єдиною освітленою деталлю стали обгорілі залишки костюма Робіна.

Смерть Зеленого Ліхтаря Кіловога

Древній Зелений Ліхтар, який допомагав жителям Землі боротися з Дарксайдом в перший раз, виявився в центрі уваги, а з огляду на його жертву, це правильно. Але він не єдиний Ліхтар, що з’явився у фільмі. Коли бачення Кіборга майбутнього «Лицаря Жаху» завершується, глядачі можуть побачити уламки Залу Справедливості з трупом Кіловога. Маска викликає питання, оскільки командир корпусу рідко носить її, але в іншому його зовнішній вигляд ідеально підходить Кіловогу.

Данина дядькові Людини-павука

Дань дяде Человека-паука

Юридичні наслідки відсилань на персонажів з інших Всесвітів і компаній роблять відсилання на фільми DC в проектах Marvel рідкістю, а навпаки – ще рідше. Але під час відвідування Лігою меморіалу Парку героїв, можна помітити відсилання до Людини-павука. Коли Флеш падає на кам’яні скрижалі під час битви з Суперменом, ім’я «Бен Паркер» з’являється серед кількох інших художників з візуальних ефектів. Таким чином, навіть якщо Кіновсесвіт Марвел воліє ігнорувати смерть дядьки Бена, Кіновсесвіт DC – ні.

Знак безпеки зеленого ліхтаря

Знак безопасности зеленого фонаря

Не доводиться сумніватися в тому, що Зак Снайдер обожнює все, що стосується Зеленого Ліхтаря, так що уважні глядачі могли помітити в STAR Labs ще одну пасхалка. Звичайно, дверна ручка і механізм замка скляної скриньки яку потрібно використати для перегріву інопланетного металу, могли виглядати як завгодно, але Снайдер зобразив їх як емблему Зеленого Ліхтаря. Для того щоб помітити це не спускайте очей з центру двері, коли Сайлас Стоун закриває її.

Картата сорочка Кларка Кента

Клетчатая рубашка Кларка Кента

Супермен сам сказав в кінці «Людини зі сталі», коли підтвердив генералу Суонвіку, що він родом з Канзасу, що він став «настільки американцем, наскільки це можливо». І ніщо не передає це послання так ясно, як червона картата сорочка. Це було показано як і в «Супермені», так і в серіалі «Таємниці Смоллвілля».

Все кріптонські костюми Супермена

Все криптонские костюмы Супермена

Розуміння того, що кріптонскій корабель розпізнає присутність навіть мертвого Супермена, це подія, яка напевно залишиться в пам’яті кожного фаната. Але коли він повертається туди сам, розкриваються всі можливості корабля. Супермен проходить повз свого попереднього костюма, щоб вибрати один з чорного і сріблястого відтінків, але фанати зраділи побачивши кріптонські костюми з коміксів і попередніх фільмів Снайдера.

Відсилання на Супердівчина

Отсылки на Супергерл

У цій сцені кожен глядач Кіновсесвіту DC повинен пізнати відкриту капсула життєзабезпечення на борту корабля-розвідника, яка належала Кара Зор-Ел, древній родичці Кал-Ела, яка пілотувала корабель в епоху масштабної експансії Криптону. Зак Снайдер відмовився давати якісь подробиці щодо цього, але якщо придивитися до костюмів в минулому кадрі, то можна помітити, що один з них явно відрізняється від інших і призначений для жіночої фігури.

Детстроук відкрив полювання на Бетмена

Детстроук открыл охоту на Бэтмена

Майбутнє Детстроука Джо Манганьелло настільки ж невизначено, як і у персонажа, який, як було показано, полював на Бетмена в якийсь період часу, але став одним із союзників Бетмена в постапокаліптичному майбутньому «Лицаря Жаху». Одна річ, яку дійсно підтвердив фільм Снайдерса, так це те, що Бетмен став причиною по якій Лекс Лютор звернув на нього увагу. Запропонувавши мисливцеві дізнатися справжню особистість Бетмена, було створено все для ролі Детстроука в можливому фільмі Бена Аффлека про Бетмена.

23/03/2021

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *