Зак ​​Снайдер больше не будет снимать фильмы для Расширенной Вселенной DC

Незважаючи на триваючу фанатську кампанію по відновленню й розвитку Розширеного Всесвіту DC під керівництвом Зака Снайдера, режисер розповів, що в даний час він не планує продовжувати працювати з франшизою DC Worner Bros.

У момент зародження Розширеного Всесвіту DC Снайдер був одним з головних архітекторів франшизи. Він зняв перші дві частини «Людина зі сталі» та «Бетмен проти Супермена: На зорі справедливості», й планував втілювати свої подальші плани. В той момент фанати студії дізналися, що Снайдер планував зняти п’ять фільмів для Кіновсесвіту DC Worner Bros. На жаль, сімейна трагедія змусила Снайдера покинути «Лігу справедливості» в середині виробництва, а після провальної спроби Джосс Уідон змінити картину під себе, Кіновсесвіт DC почав рухатися в новому напрямку.

Нова стратегія розвитку Розширеного Всесвіту DC, в якій менше уваги приділяється єдиній розповіді, повністю зруйнувала плани Снайдера. Але завдяки ентузіазму фанатів його оригінальна версія «Ліги справедливості» буде випущена на HBO Max через два місяці, що дозволить режисерові частково втілити свої плани в реальність. Випуск Снайдер Кат, як назвали в соц. мережах цей рух фанати, змусило їх повірити, що початкове бачення Снайдера з п’яти фільмів може бути відновлено.

Однак не дивлячись на всі бажання фанатів, Снайдер не думає, що буде працювати над чимось крім «Ліги справедливості». З’явившись на ComicBook Debate, Снайдер відверто розповів про майбутнє в Розширеному Всесвіту DC Worner Bros. Визнаючи, що він навіть не очікував випустити свою версію «Ліги справедливості», Снайдер пояснив, що оскільки він зараз працює над іншими проектами у нього немає ніяких планів працювати над новими фільмами про героїв DC.

Зак ​​Снайдер отказался развивать Киновселенную DC

«Послухайте, я ніколи не думав, що буду займатися цим. Я не думав, що закінчу «Лігу справедливості». По правді кажучи, про це вже багато разів писали й це досить старий проект. Я знову працюю над цим багаторічним фільмом. Всесвіту DC більше немає, в усякому разі таким яким я хотів його бачити, й це нормально. Що стосується того, що я зробив, й що моє бачення того, що я хотів зробити з цими персонажами, й подорож, яку я хотів щоб вони пережили, всім добре відомі. Я планував зняти ще більше фільмів. П’ять фільмів або щось в цьому роді, але я вже зайнятий іншим. У мене в житті дуже багато всього відбувається. Це круто, що фанати так сильно вірять в мене й моє бачення. Так, це приголомшливо, й я дуже радий, що вони побачать «Лігу справедливості». Чи продовжу я працювати над Розширеним Всесвітом DC? Ні, я більше не планую брати участь в розвитку цього Всесвіту. Але, як я вже сказав, я навіть не думав й не планував випустити свою версію «Лігу справедливості», так що хто знає».

У Снайдера можуть бути одні з найвідданіших шанувальників, й не дивно, що вони хотіли б щоб він закінчив те, що запланував. Снайдер розповідав різні деталі своїх планів про розвиток Кіновсесвіту DC, які тільки посилили ажіотаж. Однак Warner Bros. не бачать в «Лізі справедливості» Снайдера ніякої вигоди та можливих перспектив, та й сам Снайдер не очікує від фільму багато чого. Хоча його останні кілька коментарів натякають, що в майбутньому все може змінитися, схоже, що найближчим часом цього не станеться.

Той простий факт, що Snyder Cut взагалі випускається має важливе значення. Кампанія фанатів в інтернеті #ReleasetheSnyderCut тривала три роки, що доводить наскільки фанати хочуть її побачити. Вже одне це буде відмінним способом для фанатів підтримати й вшанувати бачення Снайдера щодо Кіновсесвіту DC, навіть якщо це ні до чого не приведе в майбутньому. Хто знає, раптом «Ліга справедливості» виявиться величезним успіхом та Warner Bros. цілком можуть попросити Снайдера про більше. Однак в даний час Снайдер дивиться вперед, а не назад.

05/01/2021

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *