пасхалки чудо женщина 1984

«Диво-жінка: 1984» містила безліч згадок класичних коміксів які стали основою для фільму, а також пасхалок більш ранніх телесеріалів та фільмів за коміксами DC.

І це не дивно, адже сценарій фільму був результатом співпраці режисера Петті Дженкінс та колишнього директора з маркетингу DC Comics Джеффа Джонса, обидва з яких добре відомі своєю любов’ю до лора та історії DC Comics.

Після перенесення на кінець 2020 року фільм «Диво-жінка: 1984» виявився хітом для Warner Bros. На сьогоднішній день касові збори фільму перевищили 100 мільйонів доларів, не дивлячись на зростання захворівших COVID-19 в Сполучених Штатах й одночасний випуск в кінотеатрах та на потоковому сервісі HBO Max. Йому також вдалося стати найпопулярнішим фільмом 2020 року, незважаючи на те, що він був випущений за тиждень до кінця року.

Хоча в цілому реакція на фільм була неоднозначною, «Диво-жінка: 1984» заслужила похвалу від фанатів коміксів за те, наскільки добре був показаний дух персонажа. Хоча Діана була народжена й вихована як войовниця, вона покликана бути втіленням Істини та Любові, яка проповідує мир а не конфлікти, і звертається до насильства тільки для захисту інших. Ми зібрали все 15 пасхалок та секретів DC Comics в «Диво-жінка: 1984».

#1 Спортивні змагання Амазонок

пасхалки чудо женщина 1984 Спортивные состязания Амазонок

Перша сцена «Диво-жінки: 1984» повертає глядачів до юності Діани на Теміскірі, батьківщині Амазонок. Нам показали як вона взяла участь в спортивних змаганнях, порівнянних з сучасними Олімпійськими іграми. Крім того, що це відмінний привід повернути амазонок з першої «Диво-жінки», цей епізод також показує як Діана засвоює важливий урок про цінності Правди. Змагання також є відсиланням до оригінальних коміксах «Диво-жінка» й конкурсу, який провела королева Іполіта щоб вибрати амазонку гідну титулу «Диво-жінка».

#2 Вашингтон, округ Колумбія

пасхалки чудо женщина 1984 Вашингтон округ Колумбия

Хоча дія «Диво-жінки: 1984» охоплює всю земну кулю, велика частина фільму відбувається у Вашингтоні, округ Колумбія. Діана працює експертом з культурної антропології та археології в Смітсонівському інституті. Для Діани це відмінний спосіб скористатися своїми знаннями історії та стародавніх культур при таємному пошуку артефактів Амазонок. У коміксах Діана жила в багатьох містах, включаючи Лондон, Нью-Йорк, Бостон та Гейтвей-Сіті, але частіше за все працювала саме в Вашингтоні. Вона також була зображена у Вашингтоні в телешоу «Диво-жінка» з Ліндою Картер в головній ролі.

#3 Померлі друзі

пасхалки чудо женщина 1984 Умершие друзья

У фільмі також є кадри з друзями Діани з першого фільму «Диво-жінка», кілька старих фотографій які вона зберігає у своїй квартирі. На одній з них відображена подвійне весілля шотландського снайпера Чарлі та Саміра (він же Семмі), марокканського солдата. На іншій фотографії Діана та вождь звільняють полонених концтабору часів Другої світової війни. На останній кольоровій фотографії Діана зображена з постарілою Еттой Кенді.

#4 Камінь мрій

пасхалки чудо женщина 1984 Камень грез

Камінь мрій є ключовим предметом в сюжеті «Диво-жінки: 1984», будучи божественним артефактом він виконуює найзаповітніші бажання того, хто його тримає. У коміксах DC є артефакт під назвою Камінь мрій, але це була зброя якою володів лиходій Ліги справедливості Доктор Доля, що дозволяло йому вдивлятися в мрії інших людей й втілювати їх в реальність. Пізніше Камінь Мрій був перетворений в творіння Сон Нескінченний, головного героя «Пісочної людини» Ніла Геймана.

#5 Барбара Мінерва / Гепард

пасхалки чудо женщина 1984 Барбара Минерва  Гепард

В історії DC Comics було чотири різних лиходія яких називали Гепард й всі вони входили в число найбільших ворогів Диво-жінки. Сучасна Гепарда, доктор Барбара Мінерва, є наймогутнішим з них, будучи одночасно благословенним й проклятим африканським богом, який дав жінкам, запропонованим йому в якості наречених, швидкість, силу й жорстокість найшвидшого наземного хижака Землі. Сучасні комікси «Диво-жінка» дещо змінили цей образ, зробивши Барбару й Діану друзями до того як Диво-жінка не змогла врятувати Барбару від обіцянок злого бога. «Диво-жінка: 1984» знову змінила цю передісторію, перетворивши здатності Барбари в бажання Каменя мрій.

#6 Максвелл Лорд

пасхалки чудо женщина 1984 Максвелл Лорд

Вперше з’явившись в «Міжнародній лізі справедливості», Максвелл Лорд був зображений як спритний, але доброзичливий бізнесмен, який взяв на себе фінансове управління Лігою справедливості в бажанні примножити свій особистий стан та суспільний вплив будучи розпорядником грошей кращих героїв світу. Пізніше він придбав слабку телепатичний здатність підштовхувати людей до його персональних цілей, але використання цих сил викликало у нього мігрень та кровотечу з носа. У той час як Максвелл Лорд з Кіновсесвіту DC не є телепатом, в «Диво-жінка: 1984» послалися на помітну фізичну слабкість Лорда в коміксах, оскільки Камінь Снів виснажував життєву силу Лорда з кожним виконаним їм бажанням.

#7 Герцог Обману

пасхалки чудо женщина 1984 Герцог Обмана

В кінцевому підсумку з’ясувалося, що сила Каменя мрій виходить від істоти якого майя називали Дехалафреа Еро, бога обману та брехні, який за словами Діани пізніше отримав ім’я Герцог Обману. Стародавні греки знали його як Долос, а дрівні римляни як Мендацій. Герцог Обману вважається одним з найстаріших ворогів Диво-жінки в коміксах, він вперше з’явився в коміксі «Диво-жінка #2» як слуга Ареса, Бога Війни. Виступаючи в ролі пропагандиста Ареса, він поширював дезінформацію щоб налаштовувати всіх одного проти одного та розпалювати конфлікт між ними.

#8 Саймон Стегг

пасхалки чудо женщина 1984 Саймон Стэгг

Ще один лиходій з DC Comics з’явився в «Диво-жінки: 1984», але виступив він як антагоніст Максвелла Лорда, а не Диво-жінки. Саймон Стегг був інвестором компанії Максвелла Лорда «Чорне золото». Розлютившись на порожні обіцянки й махінації Лорда, він почав погрожувати йому, що здасть його владі якщо йому не повернуть його інвестиції. Здобувши силу Каменя мрій, Лорд обманює Стегга й змушує побажати успіху «Чорному золоту» та віддати Максвеллові всі акції компанії в якості оплати за бажання. Як тільки бажання збувається, Стегг відразу ж заарештовують за податкове шахрайство. Саймон Стегг з коміксів є вченими та бізнесменом з кримінальними зв’язками й відомий як запеклий ворог героя Метаморфа, але інтриги Стегга також привели його до конфлікту з Бетменом, Суперменом та Лігою справедливості.

#9 Інший Стів Тревор

пасхалки чудо женщина 1984 Другой Стив Тревор

«Диво-жінка: 1984» віддала данину поваги акторові Лайлу Ваггонеру, який зіграв Стіва Тревора в телесеріалі «Диво-жінка» й помер в березні 2020 року. Після свого воскресіння в тілі іншого чоловіка Стів Тревор Кріса Пайна подивився в дзеркало й був приголомшений, побачивши обличчя іншого чоловіка, якого грає актор Крістофер Полах. Більшість відзначали сильну схожість між Полахом та Ваггонером, але сумнівалися чи зроблено це навмисно. Режисер «Диво-жінки: 1984» Петті Дженкінс підтвердила, що це дійсно так.

#10 Невидимий джет

пасхалки чудо женщина 1984 Невидимый джет

Спочатку представлений як вінець технологій амазонок, невидимий джет Диво-жінки був невід’ємною частиною її арсеналу протягом перших сорока п’яти років існування персонажа. Літак все ще асоціювався з нею навіть після того, як вона отримала здатність літати самостійно. У сучасному Всесвіті DC Comics, де у амазонок немає літаків, Невидимий джет отримав нове життя у вигляді частини напіврозумного інопланетного кристала, який міг перетворюватися в будь-який об’єкт який був потрібний Диво-жінці. В кінцевому підсумку він перетворився в літаючу фортецю яку вона назвала Диво-куполом. «Диво-жінка: 1984» віддала данину поваги класичному Невидимому літаку за допомогою епізоду в якому Діана використовує ту ж божественну силу яка приховала Теміскіру від світу щоб зробити літак невидимим.

#11 Біала

пасхалки чудо женщина 1984 Биала

Максвелл Лорд поїхав в Каїр щоб зустрітися з Еміром Саїдом бін Абідосом, багатим нафтовим магнатом землю якого він хоче зробити своєю. Коли Лорд запитує Еміра чого він бажає найбільше в світі, той посилається на династію Біала, яка була батьківщиною його сім’ї. Біала є вигаданою близькосхідною нацією в світі коміксів DC, яка, можливо, не випадково вперше з’явилася в тій же сюжетній лінії Міжнародної Ліги Справедливості, яка представила персонажа Максвелла Лорда. У Всесвіті DC династія Біала колись правила більшою частиною східного узбережжя Середземного моря.

#12 Броня Золотого Орла

пасхалки чудо женщина 1984 Броня Золотого Орла

Щоб протистояти Гепарді та Лорду Максвеллу, Діана одягає золоті обладунки Астерії, легендарної амазонської войовниці, яка залишилася в Світі Людей щоб поодинці боротися з арміями зла та захищати людство. У той час як легенда про Астерію вперше з’явилася в Кіновсесвіті DC, її обладунки Золотого Орла знайомі читачам коміксів. Розроблена художником Алексом Россом, броня вперше з’явилася в міні-серіалі «Kingdom Come» в 1996 році, яку носить майбутня версія Диво-жінки зупиняючи бунт у в’язниці суперзлодіїв. Пізніше костюм буде представлений в сучасній часовій шкалі DC Comics три роки по тому в «Wonder Woman # 144», де церемоніальний обладунок був подарунком Діані від коваля Амазонки Паллади.

#13 Літаюча Диво-жінка

пасхалки чудо женщина 1984 Летающая Чудо-женщина

Коли Диво-жінка вперше з’явилася в світ коміксів в 1941 році, вона могла літати тільки за допомогою свого невидимого літака. Комікси 1950-х років дали їй можливість керувати повітряними потоками й планувати на короткі відстані, але вона не отримала здатність справжнього польоту до 1987 року, коли в оригінальному перезавантаженні написаному Джорджем Пересом та Леном Вайн, грецький бог Гермес благословив Діану та наділив її легендарною швидкістю та здатністю літати.

#14 Данина Супермену

пасхалки чудо женщина 1984 Дань Супермену

Петті Дженкінс стверджувала, що була сильно натхненна фільмами про Супермена режисера Річарда Доннера та зробила кілька стилістичних рішень на основі його фільмів. Історія «Диво-жінки: 1984» має деякі чудові сюжетні подібності з «Суперменом 2». Обидва фільми показують, що головний супергерой втрачає свої сили в результаті свого бажання продовжити стосунки, хоча Кал-Ел добровільно відмовився від своїх сил щоб жити смертним життям з Лоїс Лейн, втрата сил Діаною та воскресіння Стіва Тревора були повністю випадковими.

#15 Астерія

пасхалки чудо женщина 1984 Астерия

«Диво-жінка: 1984» містить сцену після титрів, яка розкриває долю Астерії, легендарної войовниці амазонок, яка найпершою носила обладунки Золотого Орла. Нам показали, що Астерія жива й здорова в сучасному світі, оскільки вона без зусиль ловить падаючий стовп та не дає йому розчавити дитячу коляску. Астерію грає Лінда Картер, яка була першою актрисою яка зіграла Диво-жінку в телесеріалі «Диво-жінка».

07/01/2021

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *