Шоураннер сериала Флэш анонсировал кроссовер

Шоураннер серіалу «Флеш» Ерік Уоллес розповів про потенційний кросовер масштабів «Кризи на нескінченних землях» у Всесвіті Стріли, який міг би відбутися. Цього року франшиза Всесвіту Стріли Грега Берланті завершилася, оскільки серіал «Флеш» завершився 9-м сезоном. «Флеш» став останнім серіалом на Землі-Прайм у рамках франшизи Всесвіту Стріли, після скасування кількох нових проектів у цьому Всесвіті на каналі CW у 2022 році.

У 9-му сезоні серіалу «Флеш» не було традиційних кросоверів у стилі Всесвіту Стріли, проте, схоже, шоураннер задумав один, схожий на «Кризу на нескінченних землях». В інтерв’ю Entertainment Weekly Уоллес розкрив, що планував адаптувати відому історію про Зеленого Ліхтаря, «Темна ніч», яка включала б персонажів із серіалів «Титани», «Старгерл» та «Супермен та Лоїс». Подія була б пов’язана сюжетом зі Смертельним Штормом із 8-го сезону «Флеш», і Уоллес сподівався залучити до нього ще й Некрона.

кроссовер флэш в стиле Кризиса на бесконечных землях

З завершенням Всесвіту Стріли, принаймні на каналі CW, є інші способи здійснення ідей по кросоверам із серіалом «Флеш». Один із таких способів, вибраний іншими популярними серіалами, такими як «Смолвіль» та «Баффі — переможниця вампірів», полягає у створенні нових коміксів-продовжень. Це могло б стати дієвим виходом для Всесвіту Стріли, оскільки дозволило б фанатам продовжувати стежити за версіями цих персонажів DC у рамках франшизи. Раніше автори Всесвіту Стріли вже випускали комікси, пов’язані з серіалами, включаючи серію коміксів «Земля-Прайм» 2022 року, в якій деякі сюжетні лінії безпосередньо впливали на 9-й сезон «Флеш».

Якщо десятий сезон серіалу «Флеш» з’явиться в коміксах, або навіть буде створено повноцінний комікс Всесвіту Стріли, це також дозволить франшизі продовжити свій розвиток без обмежень, властивим телевізійним проектам. Зняти «Темну ніч» у живому виконанні з ресурсами CW є складним випробуванням як з погляду візуальних ефектів, так і у зв’язку з необхідністю залучення великої кількості акторів, яких Уоллес мав намір запросити як спеціальних гостей. Однак у вигляді коміксу вони могли б повністю реалізувати Лігу Справедливості в рамках Всесвіту Стріли.

Час покаже, чи серіал «Флеш» матиме можливість розповісти сюжетні лінії Уоллеса, що залишилися, в інших медіаформатах, особливо тепер, коли завершено 9-й сезон. Але навіть якщо Всесвіт Стріли більше ніколи не продовжиться, це був величезний шлях для франшизи, який фанати зможуть пережити знову, переглядаючи проекти щоразу. Однак, якщо якісь із цих сюжетних арок у серіалі «Флеш» колись отримають шанс бути розказаними у вигляді коміксів, буде цікаво побачити, як вони реалізують «Темну ніч».

26/05/2023

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *