Все кроссоверы сериалов Флэш Стрела и Супергерл

Кросовери Кіновсесвіту Стріли (Arrowverse) – це щорічна традиція, яку просто обожнюють всі шанувальники DC. Супергерої всіх серіалів, будь то «Флеш», «Стріла», «Супердівчина» та багато інших, об’єднуються разом.

У Кіновсесвіті Стріли (Arrowverse) вже відбулося кілька кросоверів, і розташувати їх в хронологічному порядку досить складно. Загальний Всесвіт супергероїв CW, телеканалу який займається виготовленням цих серіалів, офіційно стартував, коли «Флеш» приєднався до вже існуючого серіалу «Стріла» в 2014 році. Наступний серіал, «Легенди завтрашнього дня», додав у Всесвіт величезну кількість героїв і лиходіїв Кіновсесвіту Стріли, а також додав можливість подорожей у часі. У 2016 році до Кіновсесвіту Стріли приєдналася «Супердівчина», а в 2019 році «Бетвумен».

Кіновсесвіт Стріли (Arrowverse) став настільки великим, що «Криза на Нескінченних Землях» стала неминучою розплатою за Мультивсесвіт. Заснований на глобальній події в DC Comics 1985 року, «Криза на Нескінченних Землях» призвела до загибелі всіх світів, а телевізійний кросовер об’єднав весь Кіновсесвіт Стріли в один загальний світ – Землю Прайм. Але на той час коли настала «Криза на Нескінченних Землях», супергерої Кіновсесвіту Стріли, очолювані Зеленою Стрілою, Флешем та Супердівчиною, зустрічалися безліч разів, подорожуючи з Землі на Землю і рятуючи Всесвіти.

Кросовери Кіновсесвіту Стріли (Arrowverse) є не тільки візитною карткою свого загального Всесвіту, а й відповіддю DC на Кіновсесвіт Марвел. Насправді немає поганого кросовера Кіновсесвіту Стріли (Arrowverse), так що ми відсортували всі кросовери Стріли в залежності від їх масштабності і важливості.

#8 «Герої об’єднуються» (2015)

Кроссоверы сериалов Флэш Стрела и Супергерл

Кросовер «Герої об’єднуються» складався з двох частин, першу показали в 8 епізоді 2 сезону серіалу «Флеш», а другу в 8 епізоді 4 сезона серіалу «Стріла». Серії мають назву «Легенди сьогоднішнього дня» і «Легенди вчорашнього дня». Також цей кросовер впровадив до Кіновсесвіту DC серіал «Легенди завтрашнього дня».

У той час як битком набитий героями коміксів DC кросовер 2015 роки не так захоплює, 1 сезон «Легенди завтрашнього дня» сприйняли дуже добре. Крім того, деякі з ключових персонажів кросовера, таких як Людина-яструб і Жінка-яструб, було вирішено прибрати з Кіновсесвіту Стріли (Arrowverse) так як вони мали дуже низьку популярність серед глядачів.

#7 «Флеш проти Стріли» (2014)

кроссоверы стрелы и флеша

Після того, як Баррі Аллен дебютував у другому сезоні «Стріли», а Олівер Куїн з’явився в першому пілотному епізоді «Флеш», «Флеш проти Стріли» став першим офіційним кросовером в Кіновсесвіті Стріли (Arrowverse). Проте, в Хронології Всесвіту Стріли (Arrowverse) це два різних епізоди: 8 епізод серіалу «Флеш» – «Флеш проти Стріли» і 8 епізод серіалу «Стріла» «Хоробрий і сміливий».

«Флеш проти Стріли» зміцнив взаємну повага і суперництво між Баррі і Олівером, кульмінацією якого стало їх протистояння, щоб з’ясувати, хто з них дійсно кращий супергерой. Найголовніше, «Флеш проти Стріли» показав, що Кіновсесвіт Стріли (Arrowverse) є одним загальним всесвітом і відкрив нові можливості для нових супергероїв.

#6 «Інші світи» (2018)

герои объединяются кроссовер

Кросовер 2018 року охоплює серіали «Флеш», «Стріла» та «Супердівчина», він став самою амбітною подією Кіновсесвіту Стріли (Arrowverse) до 2020 року. «Інші світи» представили Джеремі Девіса в ролі Джона Дігало і Ламоніка Гарретта в ролі Монітора, який використав Книгу Долі для перевірки і знищення всіх світів в Мультивсесвіті для запуску майбутньої Кризи. Олівера Куїна і Баррі Аллена поміняли тілами, змусивши їх прийняти супергеройську сутність один одного, і тільки Супердівчина змогла побачити цю зміну. Більш того, «Інші світи» повернули Супермена (Тайлер Хеклін) і представили Лоїс Лейн (Бітсі Таллок), ферму Кентів з Смолвіля і злого Супермена в чорному костюмі. Крім цього, кросовер привів героїв в Готем-сіті де вони зустрілися з Бетвумен (Рубі Роуз) і суперлиходіями ув’язненими в Лікарні Аркхем, створивши новий серіал «Бетвумен».

Намагаючись охопити величезну кількість подій одночасно, «Інші світи» був забитий героями і супергероями, але йому не вдалося зіставити всіх воєдино в логічну зв’язну історію. Правду кажуть, більше не означає краще, і «Інші світи» перетворилися в хаотичний міст, який веде до завершення сезону серіала «Стріла» і появи «Кризи на Нескінченних Землях» в 2019 році.

#5 «Вторгнення!» (2017)

кроссоверы стрелы

Надихаючись подією DC Comics 1989 року, «Вторгнення!» об’єднав команду Флеша, команду Стріли, Легенд Завтрашнього Дня та Супердівчину на Землі-1, після того, як її сольний серіал був викуплений каналом The CW, який займається зйомкою всіх серіалів Кіновсесвіту Стріли. Об’єднавшись разом супергерої боролися проти вторгнення інопланетян.

«Вторгнення!» також вперше за довгий час показав занедбаний ангар STAR Labs, який нагадує Зал Справедливості Супер Друзів (Super Friends ‘Hall of Justice), що дозволяє глядачам зрозуміти, що Супердівчина незабаром перебереться на Землю-38, і що Кіновсесвіт Стріли (Arrowverse) дійсно є Мультивсесвітом.

#4 «Дует» (2017)

кроссоверы стрелы и флэша серии

«Дует» вийшов як один з епізодів 3-го сезону «Флеша», але в ньому також брали участь Супердівчина, Мон-Ел (Крістофер Вуд) і Джон Джонс (Девід Хервуд), а також Легенди Завтрашнього Дня Віктор Гарбер і Джон Барроумен . Після того як інопланетянин під ім’ям Музичний Мейстер (Даррен Крісс) заганяє Супергерл в кому, він відправляється на Землю-1 і робить те ж саме з Флешем, що переносить Баррі Аллена і Кару Денверс в реальність мрії, в гангстерський мюзикл 1930-х років.

Дослідження складних відносин між Карою і Баррі в «Дуеті» є одним з кращих музичних епізодів з коли-небудь створених телесеріалів. І це не дивно, адже над його постановкою працювала команда яка зняла «Ла-Ла Ленд».

#3 «Кращі в світах» (2016)

Телевселенная DC все кроссоверы

Перший сезон «Супердівчини» спочатку вийшов на CBS, так що Флеш приєднався до неї на Землі-38 для епізоду, який був першим в світі кросовером з двома персонажами Кіновсесвіту Стріли (Arrowverse), який також показав глядачам Дівчину зі сталі як частину Мультивсесвіту. Важливо відзначити, що «Кращі в світах» – це неймовірно цікава команда супергероїв, яка продемонструвала вкрай успішну спільну роботу Мелісси Бенуа і Гранта Гастіно.

Вороги Супердівчини, Срібна Банші (Італія Річчі) і Лайввайр (Бріт Морган) також об’єдналися, щоб битися з Дівчиною зі сталі і Скарлет Спідстером.

#2 «Криза на Землі-X» (2017)

кризис на земле X кроссовер

«Криза на Землі-X», розділений на чотири серії, є золотим стандартом кросоверів Кіновсесвіту Стріли (Arrowverse). Вражає також те, що він транслювався одночасно з «Лігою Справедливості» в кінотеатрах, а сам кросовер телеканалу The CW і DC Comics став кращим з існуючих на той момент. Коли всі супергерої зібралися в Централ Сіті на весілля Баррі і Айріс, на них напали їх нацистські двійники з Землі-Х на чолі з Темною Стрілою (Стівен Амелл), Овердівчиною (Мелісса Бенуа) і Зворотнім Флешем (Том Кавана).

Нацистські злочинці спробують викрасти Супердівчину і вкрасти її серце, щоб врятувати вмираючу Овердівчину, що призведе до того, що супергерої Централ Сіті виявляться в пастці в жорстокому світі Землі-X і будуть змушені пробиватися додому силою.

#1 «Криза на нескінченних землях» (2019-2020)

кризис на бесконечных землях кроссовер

«Криза на нескінченних землях» став справжнім тріумфом. Він складається з п’яти серій в різних серіалах Кіновсесвіту Стріли (Arrowverse), кросовер також став наймасштабнішим з коли-небудь створених. «Криза на нескінченних землях» об’єднав не тільки всіх головних героїв Мультивсесвіту Стріли щоб врятувати Мультивсесвіт від Анти-Монітора, а також вразив фанатів тим, що об’єднав в собі десятки супергероїв з усіх існуючих серіалів DC Comics і фільмів Кіновсесвіту DC. Кросовер «Криза на нескінченних землях» ще більше вразив фанатів, коли на екрані з’явилися Кларк Кент (Том Веллінг) з Смолвіля, Люцифер Морнінгстар (Том Елліс), Супермен Брендона Рута, а також Флеш Езра Міллера.

Незважаючи на деякі нестикування в історії, масштаб «Кризи на нескінченних землях» став дійсно захоплюючим. Цей кросовер змінив Кіновсесвіт Стріли (Arrowverse) дивним чином і встановив новий високий стандарт якості. «Криза на нескінченних землях» вважається наймасштабнішим кросовером з усіх які коли-небудь існували, і, можливо, краще вже не буде.

01/06/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *