Кроссовер с Суперменом и Бэтвумен по Вселенной Стрелы отменен

Кросовер 2021 року за Всесвітом Стріли (Arrowverse 2021) з серіалами «Бетвумен» та «Супермен та Лоїс» скасовано телеканалом The CW через обмеження викликані COVID-19.

У цьому кросовері Супермен (Тайлер Хеклін) вперше повинен бути зустріти нову Бетвумен Райану Уайлдер (Джавісія Леслі). Кросовер «Бетвумен» і «Супермен та Лоїс» був анонсований минулої весни, очікувалося, що в ньому будуть представлені Людина зі сталі Хекліна разом з Кейт Кейн Рубі Роуз, але з тих пір Роуз покинула серіал.

Прем’єра 2-го сезону «Бетвумен» відбудеться 17 січня. Серіал розповість про Райану Уайлдер, молоду жінку, яка отримала Беткостюм після зникнення Кейт Кейн й стала новим захисником Готема. Прем’єра серіалу «Супермен та Лоїс» відбудеться 23 лютого. Нам розкажуть про Кларка Кенті та його дружину Лоїс Лейн (Бітсі Таллох), які балансують свою роботу з боротьбою за виховання двох синів. Після масштабного торішнього кросовера Криза на нескінченних землях (Crisis on Infinite Earths), The CW збиралися запускати кросовер з Суперменом та Бетвумен, який розповість про двох нових серіалах. Проте, об’єднання Летючої Миші Готема та Останнього Сина Криптону доведеться почекати.

У звіті, опублікованому TVLine, прийдешній кросовер між «Бетвумен» та «Супермен і Лоїс» був скасований через COVID-19. У звіті також говориться, що будь-які плани по кросоверу з «Супердівчиною» до закінчення серіалу також були скасовані. Що стосується зйомок, шоураннер «Бетвумен» Керолайн Дріс сказала:

Кроссовер Супермен и Бэтвумен отменен

Насправді ми не можемо перетнути кордон для зйомок в іншому штаті або країні, тому що фізично всі кордони закриті, а знімальна команда не хоче заразитися COVID. Так що, якщо б «Супергёрл» не закінчилася в цьому році, я б сказала, що у нас було б більше можливостей. Але я боюся, що принаймні в цьому році ми не зможемо задіяти цей проект.

Це лише одне з багатьох змін, до яких The CW довелося адаптуватися через COVID-19. Багато шоу були змушені скоротити свої попередні сезони в минулому році через закриття зйомок, включаючи й «Бетвумен». Сьомий сезон серіалу «Флеш» довелося тимчасово зупинити через позитивний результат тесту на коронавірус у багатьох на знімальному майданчику.

Відсутність кросовера Всесвіту Стріли з Суперменом та Бетвумен велика втрата для обох серіалів. Шанувальники можуть пропустити першу зустріч Супермена з новим лінчевателем Готема. Але Райана Уайлдер ще належить зустріти кого-небудь з більш відомих героїв Всесвіту Стріли (Arrowverse), але навряд чи Супермен тепер буде її першим реальним зв’язком з більшим Всесвітом.

18/01/2021

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *