В 7 сезоне сериала Флэш вернутся любимые фанатами злодеи

Прем’єра серіалу «Флеш» на The CW відбулася в 2014 році з Грантом Гастіно в ролі Баррі Аллена, він же Флеш. В даний час серіал є найтривалішим шоу. З фіналом серіалу «Стріла» в січні 2020 року, «Флеш» перетворився в основний серіал у Всесвіті Стріли (Arrowers), загальною телевізійного всесвіту присвяченому коміксами DC, включаючи «Легенди завтрашнього дня», «Супердівчина», «Чорна блискавка» та «Бетмен».

Коли закінчився 6 сезон, Айріс Уест (Кендіс Паттон) все ще була в пастці Дзеркального Всесвіту. Головний лиходій Єва Маккалох (Ефрат Дор), також відома як Майстер Дзеркал, відновила контроль над своєю компанією McCulloch Tech та вбила свого чоловіка. З руйнуванням Сили Швидкості, в результаті кросовера «Криза на нескінченних землях», Баррі втратив свої сили, а Кейтлін Сноу, також відома як Кілер Фрост (Даніель Панабейкер), покинула команду, щоб пройти курс лікування від травм, отриманих в битві з Доктором Лайт. Команда Флеша була розгромлена, а Майстер Дзеркал, по суті, оголосила про перемогу, не залишивши ніяких відомостей про те, що трапиться з беззахисним Централ сіті в 7 сезоні.

Даніель Ніколет, яка грає Сесіль Хортон в серіалі «Флеш», розповіла на віртуальному Comic-Con Experience в Сан-Паулу, що деякі улюблені фанатами лиходії можуть з’явиться в 7 сезоні. Ніколет не хотіла занадто багато розповідати, але повідала наступне:

«Ви ж знаєте, що нам не дозволяють говорити секрети нового сезону. Але я скажу, що думаю, що це розумне припущення. Подорожі в часі цілком можуть відбутися. Я маю на увазі, я можу вам сказати, що з’являться деякі персонажі з минулого, деякі улюблені фанатами лиходії».

когда выйдет 7 сезон Флэш

Коли справа доходить до подорожей у часі, «Флеш» має в цьому величезний досвід, адже почалися вони відразу з першого сезону. За минулі роки ця механіка дозволила Баррі повернутися до злочинців минулого, таким як Зум та Савітар. Проте, навіть без подорожей в часі, багато лиходії поверталися, хоча й не завжди для боротьби.

Тільки в 6 сезоні Баррі Аллен помирився з Горилою Гроддом та Щуроловом, а Леонард Снарт, він же Капітан Холод, якого грає Вентворт Міллер, є фаворитом фанатів, який кілька разів повертався щоб допомогти Флешу.

Еобард Тоун, «ЗворотнІй Флеш», завжди бажаний гість в серіалі. Тоун був скалкою для Флеша з самого першого дня, та, незважаючи на незліченні поразки, він постійно знаходив нові способи створювати проблеми. Бладворк, якого грає Сендхіл Рамамурті, новий лиходій та другий претендент на відродження. Бладворк вже допомагав Майстрові Зеркал один раз та може зробити це знову в 7 сезоні.

08/12/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *