Бен Аффлек и Генри Кавилл вернутся к роли Бэтмена и Супермена

Після оголошення про те, що «Снайдер кат» з’явиться в новому потоковому сервісі WarnerMedia в 2021 році, одним з найбільших питань було те, чи зможе Снайдер зняти повноцінний фільм. Однак нещодавно з’явилася новина про те, що Бен Аффлек, Генрі Кавілл та інші актори фільму який вийшов раніше повернуться до своїх ролей для зйомок нової «Ліги Справедливості» від Зака Снайдера.

«Ліга Справедливості» 2017 року піддалася масштабним змінам під керівництвом Джосса Уідона, який повністю змінив бачення Снайдера й переробив фільм під себе.

Студією на початку було заявлено, що Снайдер, ймовірно, не отримає можливості зняти додаткові сцени для фільму, щоб завершити свою «Лігу Справедливості», але тепер ситуація сильно змінилася.

Сталося це завдяки згоді Бена Аффлека, який раніше заявляв, що не хоче більше повертатися до ролі Бетмена, але потім погодився повернутися в якості персонажа в серіалі «Флеш» й в подальшому в «Лізі Справедливості». Також свою згоду дав й Генрі Кавілл, який повернеться до ролі Супермена.

Також повідомляється, що в фільмі повернуться Галь Гадот та Рей Фішер. Але юридична тяганина Фішера з Warner з приводу образливих умов під час зйомок «Ліги Справедливості» Джосса Уідона все ще триває, і невідомо як це вплине на зйомки Снайдера.

У будь-якому випадку, ми раді бачити як просуваються зйомки «Ліги Справедливості» від Зака Снайдера.

23/10/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *