Зеленый фонарь против коронавируса

Раян Рейнольдс одягнув костюм Зеленого Ліхтаря щоб розповісти про коронавірус і небезпеку яку він несе. Раніше Рейнольдс зіграв Хела Джордана в фільмі «Зелений Ліхтар» від DC.

Фільм про супергероїв запам’ятався фанатам коміксів по всьому світу не з кращого боку. Вони вважають його одним з найгірших фільмів за коміксами всіх часів. Його сюжет, акторська гра, лиходії і зловживання CGI графікою не надто сподобалися критикам в 2011 році; фільм в рейтингу «Rotten Tomatoes» отримав 26%. Сам Рейнольдс зізнався, що ніколи не бачив остаточний варіант фільму.

Перед «Зеленим Ліхтарем» Рейнольдс зіграв зворотню версію Уейда Уїлсона в «Люди Ікс: Початок. Росомаха». Цей фільм за коміксами також не став успішним. Проте, замість відмови від жанру супергеройських фільмів після провалу «Зеленого Ліхтаря», Рейнольдс продовжив зніматися в подібних фільмах. У 2016 році його чекав величезний успіх після виходу фільму «Дедпул». «Дедпул» і «Дедпул 2» завдяки акторській грі Рейнольдса стали двома найбільш касовими фільмами з рейтингом R за весь час.

Рейнольдс часто використовує гумор як засіб позитивного оздоровлення, висміюючи в соціальних мережах себе та інших, особливо Х’ю Джекмана і його Росомаху. У тому ж дусі Рейнольдс поділився сторіс в Instagram на честь Дня святого Патріка. Разом з фото свого костюма, Рейнольдс переробив клятву Зеленого Ліхтаря, щоб пригрозити коронавірусу і вберегти всіх людей.

Райан Рейнольдс против коронавируса
18/03/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *