Райан Рейнольдс мог появиться в Лиге справедливости Снайдер

У Зака Снайдера було величезне бажання додати Зеленого Ліхтаря в свою версію «Ліги справедливості». Хоча мова йде не про версію Райана Рейнольдса, він все ж додав би актора без сумнівів.

Задовго до того, як Рейнольдс перетворився в Уейда Вілсона, він же Дедпул, він ризикнув увійти в світ супергероїв з фільмом «Зелений ліхтар» 2011 року. Рейнольдс зіграв Хела Джордана в фільмі, який повинен був стати початком нової франшизи DC. Однак «Зелений Ліхтар» став помітним провалом, який і до цього дня є предметом насмішок. Навіть сам Рейнольдс часто жартує над фільмом.

Проте, фанати часто задавалися питанням, чи зможе Рейнольдс коли-небудь знову надіти костюм цього супергероя. Чутки про його потенційне повернення в минулому році були посилені новиною про те, що версія «Ліги справедливості» Снайдера нарешті буде випущена. У цьому новому фільмі Снайдер може відновити своє початкове бачення пригод команди супергероїв DC.

почему Райан Рейнольдс не сыграл Зеленого Фонаря в Лиге справедливости Зака Снайдера

Коли стало відомо, що «Ліга справедливості» закінчується шокуючою епізодичною роллю Зеленого Ліхтаря, фанати навперебій вибудовували теорії про те, що це буде Рейнольдс в ролі Хела. На жаль, Рейнольдс швидко спростував це переконання. На даний момент у нього немає планів знову грати цього героя.

Якби Снайдер включив Зеленого Ліхтаря в свою «Лігу справедливості», він би з радістю запросив Рейнольдса на цю роль. Режисер розповів THR про свій довгоочікуваний фільмі і торкнувся питання про те, чи розглядав він коли-небудь камео Рейнольдса:

У мене була ідея щодо появи Зеленого ліхтаря, але це був не Райан. Проте, я все одно знайшов би спосіб додати Хела в свій фільм. Я подумав, що якби ми пішли по шляху становлення Зеленого Ліхтаря, я б використовував Райана як цього героя. Але це вже інша історія.

Шанувальники актора, безсумнівно, розчаровані, дізнавшись, що в «Лізі справедливості» немає камео Рейнольдса, хоча забавно чути, що Снайдер міг би додати Зеленого Ліхтаря. Хоч Хел Джордан і не з’явився у фільмі, приємно бачити, що там все ж таки присутній Зелений ліхтар. Швидше за все, це Ялан Гур.

21/03/2021

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *