Съемки сериала Зеленый фонарь начнутся в 2021 году

Завдяки появі в мережі подробиць угоди DC TV з HBO Max та статусу виробництва проектів, ми дізналися, що майбутній серіал «Зелений ліхтар» від HBO Max збираються почати знімати в наступному році.

Грег Берланті, найбільш відомий як творець Всесвіту Стріли (Arrowverse), виводить DC на новий рівень. В рамках свого контракту з Warner Bros. TV Берланті збирається продюсувати ряд серіалів по Всесвіту DC для нового потокового сервісу HBO, починаючи з серіалу «Зелений ліхтар». Створений раніше Всесвіт Зелених ліхтарів, у фільмі «Зелений Ліхтар» 2011 року з Райаном Рейнольдсом, отримав новий шанс змінитися в кращу сторону й стати більш успішним.

Серіал недавно зробив величезний крок вперед, оскільки HBO Max, оголосивши про свої плани в кінці 2019 року, уклали новий контракт на зйомки «Зеленого ліхтаря». Перший сезон буде складатися з 10 серій з Сетом Грем-Сміт в якості шоураннер. Довгоочікуваний серіал відкриє нові горизонти для DC TV, оскільки це буде перше шоу, яке буде відбуватися в основному в космосі. Хоча жоден актор ще не озвучений, у «Зеленого ліхтаря» буде величезна кількість персонажів, що існують у велкому Всесвіті, від Алана Скотта, першого Смарагдового лицаря, до Саймона Беза, Джесіки Круз, Гая Гарднера, а також класичних Ліхтарів Сінестро та Кіловога.

Після презентації серіалу The Illuminerdi розповіли як буде виглядати розклад для «Зеленого ліхтаря». Згідно з їхніми даними, виробництво 10-серійного сезону планується почати десь в квітні 2021 року. Вони також відзначили, що основна частина знімального процесу буде відбуватися в Лос-Анджелесі. Що стосується Всесвіту Стріли, більшість з серіалів для неї знімається в Ванкувері, Канада.

Когда выйдет сериал Зеленый фонарь

Серіал не стане повноцінною частиною Всесвіту Стріли (Arrowverse), але сюжет «Зеленого ліхтаря» буде відбувається в цьому Мультивсесвіті й там, можливо, будуть з’являтися відповідні персонажі. Це було підтверджено в «Кризі на нескінченних землях» після того, як був розкритий новий Мультивсесвіт, Земля-12, де й мешкає Зелений Ліхтар.

Ще одне сполучна ланка із Всесвітом Стріли, крім Берланті, це додавання співавтора «Стріли» Марка Гуггенхайма, в ролі сценариста нового серіалу. З огляду на те, що вони планують почати зйомки в квітні 2021 року, цілком можливо, що прем’єра «Зеленого ліхтаря» відбудеться в кінці наступного року.

Але незважаючи на те, що студії намагаються працювати відповідно до нових правил через COVID-19, зйомки могуть бути припинені в будь-який момент, як тільки підтвердяться випадки зараження акторського складу або знімальної групи. Але на даний момент про це говорити рано, зараз лише стартував процес кастингів та пошуку акторів на ролі в серіалі «Зелений Ліхтар».

23/11/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *