В каком порядке смотреть фильмы DC Comics

Кіновсесвіт DC, як відомо з фільмі компанії, отримав досить слабкий початок. Фільм «Бетмен проти Супермена», в якому брало участь двоє з найбільших героїв коміксів, щосили намагався знайти аудиторію. Та й DC намагалися якомога менше пов’язувати між собою фільми, сподіваючись, що майбутні картини будуть повністю самостійними. Але тепер, коли в Кіновсесвіті DC налічується 9 фільмів, він перетворюється в єдиний всесвіт. Якщо ви шукаєте в якому порядку дивитися фільми DC або хронологічний порядок фільмів DC, ми зібрали в цьому матеріалі список, який вам стане в нагоді.

Якщо компанія не змінить вектор розвитку Кіновсесвіту DC на користь сольних фільмів, ми зможемо насолоджуватися розширенням всесвіту за коміксами. У нашому переліку фільмів DC ми сортували їх не за датою виходу, а по черговості розвитку самого Кіновсесвіту. Це означає, що в нашому списку ви знайдете хронологічний порядок фільмів ДіСі.

P.S. Внизу статті ви зможете знайти короткий перелік фільмів DC в хронологічному порядку, на випадок якщо не хочете читати короткий опис кожного з них.

Хронологія фільмів DC

1) «Диво-жінка» (2017)

Список фильмов по комиксам DC Comics

Незважаючи на те, що фільм «Диво-жінка» є третім фільмом випущеним в рамках Кіновсесвіту DC, він є відправною точкою для знайомства з цим всесвітом. Приєднуйтесь до Діани Прінс в її першій пригоді за межами загубленого острова Теміссіра, оскільки вона намагається перешкодити Богу Війни Аресу знищити цивілізацію. Об’єднавшись з групою американських солдатів вона бере участь у Першій світовій війні, борючись з божевільними вченими і злим богом.

2) «Диво-жінка 1984» (2020)

Все фильмы DC по порядку обзор и хронология

Режисер Патті Дженкінс повертається до роботи над Кіновсесвітом DC з новим фільмом «Диво-жінка 1984». В даний час про фільм відомі тільки деталі. Ми знаємо, що дія відбуватиметься в 80-х роках, в ньому повернеться Стів Тревор, і в ньому Крістен Війг зіграє лиходія Гепарда. Крім того, не так давно нам показали як буде виглядати броня Диво-жінки. На жаль, через пандемію коронавіруса, нам доведеться почекати ще 2 місяці від запланованої дати релізу 5 червня 2020 року. «Диво-жінка 1984» вийде 14 серпня 2020.

3) «Людина зі сталі» (2013)

Фильмы DC по порядку

Після десятиліть Супермена, що був символом надії і справедливості, може бути трохи неприємно побачити Людину зі сталі з іншого боку. «Людина зі сталі» – це напрочуд глибокий фільм. Він досліджує ідею того, що значить бути героєм, показуючи нам ненадійного і недосконалого Супермена, поміщаючи його в світ який його боїться.

4) «Бетмен проти Супермена» (2016)

Все фильмы расширенной вселенной DC

Нарешті, після стількох років, фанати побачать двох найбільших героїв усіх часів. Якщо ви жадаєте екшену, можливо ви будете розчаровані, тому що фільм перенасичений діалогами. Як тільки ви звикнете до ритму, ви звернете увагу на сцени боїв, але вони дуже часто стають наслідком тих же похмурих діалогів про устрій світу і суспільства. Коли, нарешті, доходить до сутички між цими героями вона виглядає епічно, але невже потрібно було аж двв години щоб показати її?

У той час як над сюжетом ще потрібно попрацювати, приємно бачити як Снайдер створює супергеройський всесвіт, де все має значення. Якщо місто зруйноване, це впливає на світ і суспільство навколо нього. Це цікава задумка.

5) «Загін самогубців» (2016)

Полная хронология киновселенной DC

«Людина зі сталі» познайомив світ з надлюдськими істотами, але в «Загоні самогубців» ми дізнаємося, що уряд вже активно вербує супергероїв. Розглядаючи їх як зброю масового знищення, уряд США збирає групу своїх найбільш небезпечних бранців, щоб сформувати Загін самогубців. Якщо вони не загинуть під час місії, їм дадуть свободу, якщо вони спробують втекти – їх уб’ють.

6) «Ліга справедливості» (2017)

Список всех фильмов по комиксам DC

«Ліга справедливості» досить посередній фільм. Це, мабуть, один з кращих прикладів того, що відбувається, коли студія швидко намагається змінити курс, надавши режисерові можливість робити все що він захоче. Спочатку «Ліга справедливості» повинна була бути про постапокаліптичний світ Темного Лицаря, побачений уві сні Бетмена у фільмі «Бетмен проти Супермена». Але в процесі зйомок сценарій фільму був переписаний, що і призвело до безглуздості того, що ми бачимо на екрані.

Режисер Зак Снайдер через сімейні причини покинув фільм, а змінивший його Джосс Уідон повністю переписав сценарій під себе, що і призвело до сумних наслідків. В результаті вийшов фільм, який здається вирваним з хронології Кіновсесвіту DC, наповнений лиходіями, яких ми ніколи не зустрічали, і не знаємо, чому нас взагалі повинна хвилювати їх доля. Так чи варто взагалі дивитися «Лігу справедливості»? Ми вважаємо що так.

7) «Аквамен» (2018)

Какая хронология фильмов по вселенной DC

Якщо ви вірите, що всесвіт намагається викорінити велике зло, цілком логічно, що Аквамен приєднався до Ліги Справедливості. Фільм вийшов відразу після «Ліги справедливості», Аквамен спочатку здається незначним героєм, який лише допомагає врятувати світ справжнім супергероям. Але під час перегляду фільми ми поступово розуміємо, що Аквамен справжній супергерой, який всіма силами намагається зупинити війну Атлантиди з людьми. Після провальної «Ліги Справедливості» приємно знову побачити гарне кіно. «Аквамен» показав на що здатен Кіновсесвіт DC, коли перестає бути надто похмурим і серйозним, а фокусується на своїх персонажах. Крім того, він залишає всіх своїх ворогів живими, а це значить, що у нас будуть знайомі обличчя в неминучому продовженні.

8) «Шазам!» (2019)

Как смотреть фильмы Вселенной DC по порядку

Shazam! знаменує собою початок нового Кіновсесвіту DC, де фільми зосереджені не стільки на з’єднанні всього в єдиний ланцюжок, скільки на розповідях окремих історій. Це, однак, не означає, що він не є частиною Кіновсесвіту DC. Людське обличчя Шазама, Біллі Бетсон, – підліток, схиблений на супергероях. У нього навіть є Бетаранг на його столі.

9) «Хижі пташки (Та фантастична Харлі Квін)» (2020)

Оригинальные анимационные фильмы вселенной DC

Харлі Квінн (Марго Роббі), головний герой «Хижих Пташок», сольного фільму, який показує її боротьбу проти легендарного лиходія Бетмена Чорної маски, якого зіграв Юен Макгрегор.

Майбутні фільми кіновсесвіту DC (хронологічний порядок невідомий):

 • «Бетмен»
 • «Загін самогубців»
 • «Флеш»
 • «Аквамен 2»
 • «Чорний Адам»
как и в каком порядке смотреть фильмы dc comics

Короткий перелік фільмів DC в хронологічному порядку

 1. «Диво-жінка» (2017)
 2. «Диво-жінка 1984» (2020)
 3. «Людина зі сталі» (2013)
 4. «Загін самогубців» (2016)
 5. «Бетмен проти Супермена» (2016)
 6. «Ліга справедливості» (2017)
 7. «Аквамен» (2018)
 8. «Шазам!» (2019)
 9. «Хижі пташки (Та фантастична Харлі Квін)» (2020)
06/04/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *