Warner Bros и DC начали разрабатывать фильм о Пластичном Человеке

DC найняли сценариста Кет Васко, який повинен написати сценарій для фільму з робочою назвою «Пластична Людина» (Plastic Man). Студія вказала, що головну роль у фільмі обов’язково повинна зіграти жінка, яка оновить проект та направить його в абсолютно новому напрямку.

DC проявили інтерес до нового проекту «Пластична Людина» ще в 2018 році та найняли Аманду Ідоко для написання сценарію. Судячи з усього, її версія була ближче до коміксів. Це повинен був бути комедійний бойовик, заснований на класичному персонажі з коміксів.

Патрік О’Брайан, він же Пластична Людина, був створений Джеком Коулом для «Quality Comics» в 1941 році. О’Брайан був злодієм та зламував сейфи. Під час однієї з крадіжок він був застрелений та покритий загадковою рідиною. Коли він видужав, то зрозумів, що може розтягувати своє тіло наче воно зроблено з гуми. Те, що відбулося змусило О’Брайана змінити своє життя й використовувати свої нові здібності на благо. DC Comics придбали права на Пластичну Людину в 1956 році, й він швидко став фаворитом фанатів, допомагаючи Бетмену та ненадовго приєднавшись до Ліги Справедливості.

Згідно THR, DC найняли сценариста Кет Васко для написання сценарію нового фільму «Пластична Людина» з жінкою в головній ролі. Це абсолютно новий напрямок для фільму, й незрозуміло, що це означає для фільму та персонажа в цілому. Про режисера або акторів, який братимуть участь в зйомках, поки нічого не відомо.

дата выхода фильма Пластичный Человек

Warner Bros. вперше почали адаптувати Пластичну людину для фільму в 1990-х роках. До 1995 року брати Вачовські написали повний сценарій, але проект був заморожений до середини 2000-х. У якийсь момент головну роль навіть хотіли віддати Кіану Рівзу, але студія вирішила знов заморозити всі роботи по «Пластичній Людині».

Поточна версія стане першою екранізацією Пластичної людини, що є певною мірою ризикованим кроком. Фанатам буде непросто бачити класичного головного героя чоловіка з коміксів в жіночій версії на екрані. Але звичайно, сценарій ще може змінитися, й Пластичну Людину зроблять другорядним персонажем, а головну роль займе ще якась супергероїня з коміксів.

Якщо DC все-таки зроблять Пластичну Людину жінкою, неминуче з’являться недоброзичливці, які стверджуватимуть, що фільм не є «справжньою» адаптацією коміксів. Marvel йдуть на той самий ризик, змінюючи стать трьох головних героїв в «Вічних». Проте, комікси про Пластичну Людину відомі своєю веселою атмосферою та гумором, а у DC з цим можуть бути проблеми.

07/12/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *