Warner Bros не намерены переносить дату выхода Чудо-женщина 1984

Хоча Warner Bros. й планують провести перегляд можливих дат виходу всіх своїх запланованих релізів, студія як й раніше має намір випустити «Диво-жінка: 1984» 24 грудня 2020 року.

Спроби спланувати вихід фільмів в цьому році було схоже на кошмар, оскільки пандемія коронавіруса привела до закриття всіх кінотеатрів на більшу частину року, а всі знімальні процеси студії були вимушені відкласти на невизначений термін. Хоч частина кінотеаторв й почали відкриватися, прогнозовані касові збори від прокату фільмів з усього світу та в СШАа вкрай малі, що робить вихід нових фільмів вкрай неприбутковим. В результаті цього кілька фільмів запланованих на кінець 2020 року, таких як «Чорна вдова», були перенесені на наступний рік в надії отримати більший прибуток.

Давним-давно планувалося, що «Диво-жінка: 1984» вийде в 2019 році, але Warner Bros. перенесла його на червень 2020 року. Коли пандемія фактично зруйнувала річний кіносезон, студія кілька разів відкладали довгоочікуваний сіквел. Остання зміна перенесла «Диво-жінку: 1984» з початку жовтня на 24 грудня, що й залишається актуальною датою виходу на поточний момент. Проте, аналітики сумніваються, що фільм зможе вийти в заплановану дату.

За наявною інформацією, Warner Bros. планує зробити показ «Диво-жінки: 1984» в якості святкового подарунка для фанатів. У новому інтерв’ю Variety голова WarnerMedia Studios та Networks Group Енн Сарнофф підтвердила, що на даний момент студія має намір випустити «Диво-жінка: 1984» в грудні.

дата выхода Чудо-женщина 1984

Проте, Warner Bros. будуть пильно стежити за активністю кінотеатрів США протягом наступних декількох тижнів, перш ніж прийняти остаточне рішення.

Раніше в цьому місяці режисер «Диво-жінка: 1984» Петті Дженкінс зізналася, що не впевнена, чи зможе її довгоочікуваний фільм зберегти грудневу дату. Хоча в США знову відкрилося велика кількість кінотеатрів, основні прибуткові міста, такі як Нью-Йорк та Лос-Анджелес, залишаються недоступними для показу, й навіть в тих місцях, де кінотеатри вже відкрилися, відвідуваність вкрай низька.

Якщо обставини не покращаться протягом наступного місяця, варто готуватися до того, що фільм перенесуть на 2021 рік.

29/10/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *