Warner Bros исключили Киборг из фильма Флэш

Зірка «Ліги справедливості» Рей Фішер підтвердив, що він не з’явиться в ролі Кіборга у фільмі «Флеш» після рішення студії видалити персонажа з фільму.

Роль Віктора Стоуна повинна була стати проривом для Рея Фішера, коли Зак Снайдер найняв його на роль в Розширеному Всесвіті DC. У нього була невелика роль в «Бетмен проти Супермена: На зорі справедливості» та повноцінна роль в «Лізі справедливості» 2017 рік та в версії Снайдера в 2021 році. Довгострокове майбутнє для Фішера як Кіборга спочатку включало ролі у фільмі «Флеш» та сольному фільмі про Кіборга.

Однак майбутнє Фішера як Кіборга було серйозним питанням в останні місяці через триваючі суперечок актора з Warner Bros. та DC Films. Фішер відкрито заявив про непрофесійну поведінку, яка відбулася під час постпродакшену «Ліги справедливості». Спочатку його увага була зосереджена на режисері Джосі Уідоні та продюсерів Джона Бергу та Джеффа Джонса. Зовсім недавно Фішер звернув свою увагу й на нинішнього президента DC Films Уолтера Хамада за його підтримку Уідону. Все це сталося коли Фішер, як повідомляється, все ще вів переговори про повернення в ролі Кіборга у фільмі «Флеш» з Езрою Міллерером в головній ролі.

Але плани студії тепер офіційно змінилися. Фішер опублікував в Twitter заяву про триваючу боротьбу з WB та DC. Крім обговорення багатьох аспектів спору в своєму пості, Фішер почав з підтвердження того, що його не буде у «Флеш». Актор сказав, що нарешті отримав офіційне повідомлення від WB та DC, що вони вирізали його та Кіборга з фільму. Фішер додав, що категорично не згоден з цим рішенням, але вважає цей результат очікуваним.

Фішер, який підтвердив, що ні він ні Кіборг не будуть у «Флеш», швидше за все розчарує багатьох шанувальників. У проектах Кіновсесвіту DC, в яких він з’являвся, екранний час Кіборга вже було обмежено, а плани на «Флеша» дали б йому велику роль. Повідомляється, що більш ранні версії фільму повинні були дати Кіборгу одну з головних ролей. Незважаючи на те, що роль Кіборга описується як щось більше ніж просто епізодична, насправді вона складалася всього з трьох сцен, Фішер стверджує, що це обурливо.

Однак рішення WB видалити Фішера иа Кіборга з фільму «Флеш» не дивує, особливо після недавніх подій. Фішер сказав, що він ніколи більше не буде працювати над фільмом в якому бере участь Хамада. Однак WB продовжив контракт Хамада й він продовжить працювати над Кіновсесвітом DC.

Поки Фішер намагається повалити Хамаду, студія явно підтримує лідера Всесвіту DC. Так що, якщо Хамада не буде звільнено в майбутньому, Фішер не просто упустить можливість зіграти Кіборга в «Флеші», але, швидше за все, він повністю втратить цю роль. Тільки час покаже чи зміниться ситуація, або ж WB та DC вирішать переробити історію персонажа щоб продовжити використовувати його без Фішера.

14/01/2021

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *