Кто будет сильнее Бэтмен или Джокер

Битва між Темним лицарем та Принцом-клоуном Готема триває вже багато років, але ми так й не побачили остаточного бою. Звичайно, Бетмен відправляє Джокера в Аркхем із завидною регулярністю, але той завжди виривається та сіє хаос в місті, який називає своїм домом. Хто ж врешті-решт виявиться сильнішим та виграє цю війну?

Сили та здібності Бетмена

Sily i sposobnosti Betmena

Коли у Готема проблеми, її громадяни завжди можуть розраховувати на Бетмена, який їх спасе. Вступає він в сутичку з розлюченим Бейном або вирішує одну з нерозв’язних головоломок Загадника, Хрестоносець в плащі готовий на все, щоб захистити свій народ.

А коли Бетмен не стежить за містом зі своєї улюбленої горгульї на найвищій будівлі міста, він грає роль плейбоя-мільярдера Брюса Уейна. Використовуючи своє величезне багатство, фізичну силу та геніальний розум, він зробив не тільки Готем, але й весь світ набагато краще. Фінансування Ліги справедливості, навчання Героїв Завтрашнього дня та використання його компанії Уейн Тех для дослідження та розробки неймовірних рішень світових проблем. Хіба цей знаменитий сирота нічого не зможе зробити проти Джокера?

Список переваг Бетмена

 • Максимальна людська сила;
 • Максимальна людська спритність;
 • Максимальна людська витривалість;
 • Винахідливість;
 • Геніальний інтелект;
 • Майстер бойових мистецтв;
 • Майстер скритності;
 • Майстер тактики;
 • Унікальні детективні здібності.

Сили та здібності Джокера

Силы и способности Джокера

З 1940 року зеленоволосий клоун незліченну кількість разів мучив Бетмена. Рідко можна зустріти Джокера, який не зациклюється на своєму заклятому ворогові в своїх змовах проти міста, який так любить Бетмен. Використовуючи свої тематичні іграшки, такі як гральні карти з гострим наконечником, смертоносні жужжалки або навіть свій токсин який вимушує сміятися, Джокер готовий вбивати й сіяти хаос, щоб привернути увагу свого кумира в костюмі кажана.

Психотичний кримінальний розум та хімічні знання, Джокер саме такий. Ніхто, включаючи Бетмена або його самого, не знає, хто він. Клоун-принц, який стверджує, що йому подобається дотримуватися свого минулого вибору, залишається загадкою. Всі, хто вступає на його шлях, друг чи ворог, повинні проявляти обережність, тому що цей клоун хоче бачити як світ горить у вогні.

Список переваг Джокера

 • Кримінальний геній;
 • Експерт-хімік;
 • Арсенал самої несподіваної зброї.

Бетмен проти Джокер: хто переможе

Бэтмен против Джокер кто победит

Ми бачили цю битву незліченну кількість разів. Джокер викрадає когось, грабує банк, влаштовує вбивства, а Бетмен завжди всіх рятує, кидаючи божевільного клоуна в Аркхем. Потім, на наступному тижні, Джокер якимось чином виривається звідти, тому що охорона, схоже, не розуміє як утримати кого-небудь зі своїх пацієнтів.

Бетмен набагато розумніше, сильніше та краще екіпірований ніж Джокер, але у Клоуна є одна перевага перед Летючою Мишею. Він створений з чистого хаосу. Джокер не має ніяких зв’язків з цим світом, його ніщо не турбує, особливо своє життя. Він не дотримується правил, в той час як Бетмен прив’язаний до власного кодексу честі. Брюс завжди буде щадити своїх супротивників, чого не можна сказати про Джокера.

Найгірше для Бетмена те, що Джокер хоче, щоб Кажан вбив його. Як ми вже сказали, Джокер не дбає про своє життя, й, як він дуже ясно дав зрозуміти, хоче зламати Бетмена, змусивши його вбити себе. Вбивство Джокера миттєво ознаменує програш Бетмена.

Як же Бетмен може перемогти? Джокер завжди виривається з Аркхема, а Бетмен не бажає його вбивати. Невже все що він може зробити, це раз по раз ловити психопата? У коміксах багато разів описані випадки, коли Бетмен був на грані від вбивства свого ворога, й ще більше випадків, коли він сам був присмерті.

 Кто сильнее Бэтмен или Джокер

Будь то Бетмен який вбиває Джокера або Джокер який вбиває Бетмена, в цій битві, швидше за все, переможе саме Джокер. Єдиний спосіб, яким Бетмен міг виграти цей бій, – це продовжувати грати в кішки-мишки зі своїм забавним другом, поки, якщо пощастить, Джокер не втече сам. Бетмен міг би сподіватися та продовжувати кидати його в Аркхем знову й знову, поки одного разу він не залишиться там, але хіба це не просто прийняття бажаного за дійсне?

І переможцем стає…

Як би це не було прикро більшості фанатів, ми думаємо, що Джокер здобув перемогу. Він контролює ситуацію та їх війну повністю, він програє тільки в тому випадку, якщо вирішить піти з міста, чого він не зробить ніколи. Бетмен буде битися з Джокером вічно, поки один з них не впаде замертво. І як тільки один з них це робить, Джокер стане повним переможцем.

07/12/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *