Джокер собирается убить Найтвинга

Джокер планує вбити Найтвінга і хоче, щоб історія повторилася, коли він зміг повернути свій вірний старий ломик.

Джокер засмутився дізнавшись, що оригінального Найтвінга більше немає в Бладхейвені. Клоун-принц злочинного світу жадає вбити Діка Грейсона і використає для цього знайому нам зброю – його вірний лом.

Джокер, як відомо, жорстоко побив Джейсона Тодда ломом в «Batman: A Death in the Family» перед тим, як вбити його. Це один з найбільш знакових і заплутаних моментів в історії DC Comics. Тепер Джокер вирішує знову задіяти лом, щоб розібратися з колишнім Робіном у вигляді Діка Грейсона. Але сам «Рік Грейсон» все ще бореться зі своєю справжньою особистістю і не є Найтвінгом … поки.

У «Nightwing # 69» Дена Юргенса, Ронана Кліці і Ніка Філарді, Джокер дивився телевізор в затхлій квартирі, коли побачив, що Найтвінг з’явився в новинах. Однак це був не той Найтвінг з яким він воював раніше, а 4 нових, які зайняли його місце в Бладхейвені під час його відсутності. Чотири інші версії Найтвінга описані як один старше, один молодше, і два, можливо, рідні брати. Але це не вражає Джокера, який запитує сам себе, «не жарт чи це?», перш ніж схопити лом і розбити телевізор. Потім він вимовляє: «Я знаю справжнього Найтвінга, а ви, жалюгідні … точно не він».

Панчлайн собирается убить Найтвинга

Як зміниться план Джокера на Найтвінга? Прев’ю «Nightwing # 71» передбачає, що він викраде справжнього Найтвінга. Після чого Джокер збирається розібратися з іншими чотирма Найтвінгамі, перш ніж дістатися до Ріка, який все ще займається вивченням того, хто є хто. Але після зустрічі з Джокером Ріку явно не стане легше. У превью до «Nightwing # 72» Рік дізнається, що ключ до відновлення його особистості – зустріч з Бетгерл. Однак, коли він їде в Готем, щоб знайти її, він стикається з Панчлайн, новою дівчиною серійного вбивці Джокера. Вона з радістю виконає наказ Джокера і спробує остаточно покінчити з Найтвінгом.

21/02/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *