Харлі Квінн та Панчлайн обидві пов’язані з Джокером, але хто з цих лиходійок коміксів DC сильніше?

Харлі Квінн протягом багатьох років була невід’ємно пов’язана з Джокером. Вся її кримінальна історія була заснована на цих жорстоких й жахливих відносинах. Тепер, коли Харлі порвала всі відносини з Принцом-Клоуном злочинного світу, Джокер знайшов собі нову подружку, яка допоможе йому в його кримінальній діяльності, Панчлайн.

Панчлайн у всьому повністю замінила Джокеру Харлі Квінн. Але чи стала вона сильніше Харлі? Чи зможе Панчлайн перемогти Харлі Квінн, як одну з головних фатальних жінок Всесвіту DC? Завжди складно продати нового персонажа фанатам коміксів, але Панчлайн дуже швидко стала популярним й небезпечним фаворитом фанатів для Харлі Квінн.

Панчлайн: Бойові навички

Кто сильнее Харли Квинн или Панчлайн Боевые навыки

Панчлайн справила великий фурор за короткий час з моменту її першої появи. У коміксі «Бетмен # 93» вона продемонструвала наскільки смертоносна в бою. Під час її першого зіткнення з Харлі Квін, вона змогла перемогти Харлі і перерізати їй горло. Це, звичайно ж, шокувало шанувальників, оскільки читачі не знали, чи залишиться жива Харлі після цієї зустрічі.

Харлі Квінн: Інтелект

Кто сильнее Харли Квинн или Панчлайн Интеллект

Як колишній психолог, Харлі Квінн, без сумніву, розумна, й це робить її страшною. Харлі одночасно неврівноважена й розумна, смертоносна комбінація. Крім цього, вона розуміє Джокера як ніхто інший. Людина, яка так багато часу проводить в оточенні психопата та все ще жива, доводить, що вона дуже сильна. Панчлайн ніколи не зрівняється з розумом й нестримною волею Харлі Квінн.

Панчлайн: Сліпа відданість

Кто сильнее Харли Квинн или Панчлайн Слепая преданность

Одна з найбільш страшних емоцій – це повна відданість людині та її ідеалам, аж до того, що вони втрачають себе. Судячи з того, що читачі бачили до сих пір, це сліпа відданість Панчлайн Джокеру. Вона без роздумів вбиває Мерсі Грейвс, праву руку Лекса Лютора, заручницю в коміксі «Year of The Villain: Hell Arisen». Вона з головою поринула в конфлікт з Бетменом повністю ігноруючи власну безпеку. Вона на 100% віддана Джокеру та щиро вірить в його погляди на життя, а це дуже погано для Готема.

Харлі Квінн: Друзі

Кто сильнее Харли Квинн или Панчлайн Друзья

Більшу частину свого життя Харлі була самотня, навіть будучи з Джокером вона залишалася одна. Але недавно вона почала заводити друзів, в її житті з’явилися Отруйний Плющ, Пауер Герл, Бетгерл та Хижі пташки. З’явилася велика кількість людей, які можуть їй допомогти. У Панчлайн ж немає нікого, Джокер залишить її в біді перш ніж вона встигне моргнути, друзі Харлі дають їй явну перевагу.

Панчлайн: Маніпуляції

Кто сильнее Харли Квинн или Панчлайн Манипуляции

Риса, яку поділяють і Панчлайн і Джокер полягає в тому, що обидва вони маніпулятори. У коміксі «The Joker 80th Anniversary» Панчлайн знає, що їй потрібно вбити, щоб довести Джокеру свою необхідність. Вона називає Джокера своїм героєм, знаючи, що він прийде поговорити з нею. Коли вони залишаться одні в кімнаті, вона вбиває його саморобним токсином й каже, що це його вина та вина суспільства в тому, що вона така, яка є.

Харлі Квінн: Співчуття

Кто сильнее Харли Квинн или Панчлайн Сочувствие

Незважаючи на своє минуле в ролі лиходійки та нинішню роль антигероя, у Харлі Квінн велике серце, сповнене любові та співчуття до своїх друзів. Яким би дурним це не здавалося, це робить її дуже страшною, тому що, коли один з її друзів поранений, її співчуття перетворюється в гнів по відношенню до людей, які завдають їм біль, тоді її практично неможливо зупинити.

Панчлайн: Безсердечність

Кто сильнее Харли Квинн или Панчлайн Бессердечность

Хоча це можна сказати про більшість злодіїв, Панчлайн теж відповідає цій характеристиці. У коміксі «Batman #93» вона після бехжалостного вбивства Харлі переходить до Жінки-кішки. Поки Жінка-кішка сидить за комп’ютером, Панчлайн підходить до неї ззаду й стріляє в неї без вагань та переговорів. Ні монологу, ні другого шансу, вона просто натискає на курок. Панчлайн не грає в ігри, якщо їй хтось заважає, вона їх просто усуває.

Харлі Квінн: Непередбачуваність

Кто сильнее Харли Квинн или Панчлайн Непредсказуемость

Як би вона не була розумна, Харлі Квінн дико непередбачувана. В одну мить вона буде кращим другом людини, а в наступний вона буде розбивати його голову своїм молотком. Це те, що робило Джокера таким страшним протягом десятиліть, той факт, що він міг зробити буквально що завгодно без якихось причин. Хоча Харлі не так непередбачувана як Джокер, вона безперечно краще Панчлайн.

Панчлайн: Методичність

Кто сильнее Харли Квинн или Панчлайн Методичность

Панчлайн використовує зовсім інший підхід до злодіянь ніж Квінн. У той час як Харлі покладалася на відволікаючі розмови та забавну тактику, Панчлайн застосовує інтенсивний та методичний підхід. Вона методично розглядає кожну ситуацію і аналізує її, щоб вийти переможцем. Людина, який не сумнівається у вбивстві та методична в своєму підході, може завдати величезної шкоди.

Харлі Квінн: Спритність

Кто сильнее Харли Квинн или Панчлайн Ловкость

Щоб битися з Харлі Квінн потрібно встигати за нею. Харлі – досвідчена гімнастка, та її стиль бою включає в себе багато чого з цього. Важко встежити за кимось, хто робить сальто над вашою головою розмахуючи гігантським молотом. Додатково до всього, в цілому вона дуже атлетична й адаптується до боїв в будь-яких ситуаціях.

04/12/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *