Как Элдис Ходж готовится к роли Человека-ястреба в Черном Адаме

Елдіс Ходж, який зіграє Людину-яструба в «Чорному Адамі», щосили вивчає комікси Товариства Справедливості Америки щоб підготуватися до своєї ролі. А головна роль Чорного Адама дісталася відомому акторові Дуейну Скелі Джонсону, який з дитинства обожнював комікси й мріяв зіграти одного з персонажів.

Хоча спочатку прем’єра «Чорного Адама» повинна була відбутися в грудні 2021 року, Warner Bros. вирішили перенести дату виходу фільму на невизначений термін. При цьому Джонсон підтвердив, що зйомки Чорного Адама почнуться навесні 2021 року, що є довгоочікуваною новиною для всіх фанатів DC.

«Чорний Адам» вперше представить Товариство Справедливості Америки на екрані, включаючи Доктора Фейта, Атома Руйнівника та Людину-яструба. Людина-яструб, в Америці, неймовірно популярний супергерой DC, що свого часу привело до виникнення безлічі припущень того, кому дістанеться ця важлива роль. Коли в кінці вересня Ходжа оголосили Людиною-яструбом, актор відразу ж відправився в Instagram, щоб поділитися своїми відчуттями.

Один з нових постів Ходжа в Instagram показує, що актор вже почав вивчати як це бути Людиною-яструбом. У пості Ходжа зображені сім коміксів, розкладених на столі; деякі з коміксів розповідають про Товариство Справедливості Америки. За словами Ходжа, читання коміксів про Яструба та ТСА є частиною його «домашнього завдання на вихідні»:

Как Элдис Ходж готовится к роли Человека-ястреба

Поки неясно, наскільки близько в «Чорному Адамі» буде висвітлено історію Картера Холла, також відомого як Людина-яструб, з коміксів. Людина-Яструб вперше з’явився як генерал Ктара, де він перероджувався разом з Жінкою-Яструб з покоління в покоління. Що привело його до однієї з найвідоміших реінкарнацій в давньоєгипетського принца Хуфу, який пізніше був убитий загадковим кинджалом Nth Metal.

Однак, з огляду на складне минуле Людини-Яструба, а також той факт, що Жінка-Яструб не з’явиться в «Чорному Адамі», неясно чи побачать глядачі передісторію героя.

В цілому, фанати супергероя були розчаровані дізнавшись, що затримка «Чорного Адама» означає, що Людина-Яструб не з’явиться на екрані найближчим часом. Проте, схоже, що актор використовує додатковий час щоб більш детально вивчити свою роль, що не може не радувати.

24/10/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *