Чудо-женщина: 1984 не будут переносить из-за коронавируса

Warner Bros. та DC Films продовжують маркетингову кампанію «Диво-жінка: 1984» перед релізом в червні 2020 року, випустивши новий плакат незважаючи на коронавірус.

Продовження фільму «Диво-жінка» 2017 року стане другим фільмом DC, випущеним в цьому році, після релізу в лютому «Хижі пташки (Та фантастична Харлі Квін)». Галь Гадот повернеться в ролі Діани Прінс влітку цього року, тому студія вже почала рекламну кампанію «Диво-жінка: 1984».

Перший трейлер «Диво-жінка: 1984», режисером якого став Патті Дженкінс, був випущений в кінці 2019 року, давши шанувальникам по всьому світу можливість побачити те, що ми побачимо в фільмі. Але в зв’язку з коронавірусом виникло важливе питання, чи вийде «Диво-жінка: 1984» цього літа. Деякі з найбільших літніх блокбастерів були недавно скасовані через поширення коронавируса, але це не заважає WB і DC рекламувати їх фільм.

Warner Bros. сьогодні вранці в твіттері Wonder Woman опублікували новий офіційний постер «Диво-жінка: 1984» за участю Діани в обладунках Золотого Орла. Студії поки не оголосили про зміну дати релізу «Диво-жінка: 1984», і цей рекламний ролик підтверджує поточну дату виходу 5 червня 2020.

Поки коронавірус продовжує поширюватися і міняти список релізів фільмів на 2020 рік, Warner Bros. ще не перенесли жодного із запланованих річних проектів. Проте, якщо коронавірус стане більш серйозною загрозою, то «Диво-жінка: 1984» може очікувати зміна дати виходу.

16/03/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *