11 персонажей Marvel которые в фильмах намного сильнее чем в комиксах

Хоча це і не є регулярним явищем, деяким персонажам у Кінематографічному Всесвіті Marvel (КВМ) було надано набагато більші сили, ніж їх аналогам з коміксів. З моменту появи КВМ з фільмом «Залізна людина» в 2008 році десятки персонажів коміксів були адаптовані на екрани, і більшість з них були засновані на персонажах з багатої вісімдесятирічної історії коміксів Marvel. З метою збереження деякого балансу в КВМ, студія Marvel часто змінювала рівень сил своїх героїв та лиходіїв, найчастіше урізаючи їхні здібності. Однак іноді персонажі Кіновсесвіту Марвел набагато потужніші за свої аналоги з коміксів.

У той час як деякі персонажі були адаптовані з коміксів Marvel досить точно, наприклад, Танос, Шибайголова та Червоний Череп, інші були значно змінені. Окрім демонстрації дивовижних здібностей супергеройських команд, таких як Месники та Вартові Галактики, Marvel Studios регулярно надавав більше сили лиходіям Кіновсесвіту, дозволяючи їм становити велику загрозу для героїв франшизи. Це не означає, що багато героїв КВМ не зазнали таких же змін, що дозволяють продемонструвати нові сили у франшизі. Ми зібрали 11 прикладів персонажів Кіновсесвіту Марвел, які набагато сильніші, ніж їхні аналоги з коміксів.

Найсильніші супергерої Марвел у Кінематографічному Всесвіті Марвел

#11 Міс Марвел (Камала Хан)

какие суперсилы у Мисс Марвел

Іман Веллані вперше з’явилася в ролі Камали Хан у 4 Фазі КВМ та продемонструвала свої мутантські здібності у серіалі «Міс Марвел». Коли її здібності були розблоковані містичним браслетом її прабабусі, Камала виявила, що здатна створювати конструкції з твердого світла та іноді використовувати це тверде світло для створення великої, схожої на обладунки, оболонки навколо свого тіла. Її здібності в Кінематографічному Всесвіті Марвел (КВМ) служать більш різноманітним цілям, ніж її сили в коміксах, у яких Камала є представником раси Нелюдів. Після контакту з теригеном Камала може подовжувати кінцівки, подібно до Містера Фантастика, і збільшувати розмір свого тіла, подібно до Людини-Мурахи, але не може створювати захисні конструкції або інші об’єкти з світлової матерії.

#10 Місячний Лицар (Марк Спектор)

какие суперсилы у Лунный рыцарь

У коміксах Marvel Марк Спектор, хоч і посилений злиттям з єгипетським богом Хонсу, в основному покладається на свої рукопашні навички у сутичці із противниками. А ось версія Марка Спектора, зіграна Оскаром Айзеком, у КВМ була наділена деякими визначними надприродними здібностями завдяки своєму союзу з Хонсу. Костюм Спектора, вперше показаний у серіалі «Місячний Лицар» у 4 Фазі, дарує йому надлюдську силу, швидкість, спритність, витривалість, політ і навіть регенерацію, яка дозволяє йому виживати при отриманні будь-яких смертельних травм.

#9 Мандарин (Олдріч Кілліан)

какие суперсилы у Мандарин

У коміксах Marvel Олдріч Кілліан вперше з’явився у випуску коміксу «Залізна людина Том.4 #1» у 2005 році. У коміксі він був геніальним вченим, який співпрацював з доктором Майєю Хансен при розробці проекту «Екстреміс» для створення нового типу суперсолдата. Ця сюжетна лінія була адаптована у фільмі «Залізна людина 3», де Олдричу Кілліану було дано набагато більшу і зловісну роль. У фільмі, де його зіграв Гай Пірс, Кілліан на собі випробував ефект «Екстремісу», що дозволило йому маніпулювати теплом, відновлювати відрізані кінцівки, вижити після серії атак Залізної Людини і навіть дихати вогнем, роблячи аналог з коміксів просто нікчемним.

#8 Людина-павук (Пітер Паркер)

какие суперсилы у Человек-паук

У коміксах Marvel версія Пітера Паркера, відомого як Людина-павук, зазвичай вважається значно сильнішою, ніж його версія в Кіновсесвіту Марвел, яку зіграв Том Холланд. Однак у КВМ Паркер отримав безмежний доступ до технологій Залізної Людини після того, як стає підопічним Тоні Старка у фільмі «Перший месник: Протистояння». Його доступ до передових технологій Старка дарує Паркеру високотехнологічні костюми, що володіють сотнями різних прийомів застосування павутиння та іноді смертоносною зброєю. Свого технологічного піку Людина-павук досяг під час «Месників: Війна нескінченності», де Паркер отримав костюм Залізного Павука, який безперечно робить перевагу у бік фільмів, якщо порівнювати з аналогом із коміксів.

#7 Капітан Америка (Стів Роджерс)

какие суперсилы у Капитан Америка

Найчастіше версія Стіва Роджерса, зіграного Крісом Евансом, напевно, є однією з найточніших коміксних інтерпретацій персонажа в КВМ. Під час Другої світової війни Роджерс отримав дозу суперсолдатської сироватки і перетворився на Капітана Америку, історію, яку Marvel Studios досить чітко передала у фільмі «Перший месник» 2011 року. Однак, у той час як коміксовий Стів Роджерс зображується як людина, яка перебуває на піку людських фізичних можливостей, версія Роджерса з фільмів Марвел має надлюдську силу, наприклад коли він утримував вертоліт Зимового Солдата, що намагається полетіти, в «Перший месник: Протистояння», а також використовувати молот Тора, Мьольнір, у «Месниках: Завершення».

#6 Ебоні Мо

какие суперсилы у Эбони Мо

Версія Ебоні Мо з Кінематографічного Всесвіту Марвел (КВМ) має багато спільних рис зі своїм коміксовим аналогом, включаючи здатність до телекінезу, можливість переміщати предмети силою думки. Однак, у той час як коміксовий Мо вважає за краще використовувати свої здібності до маніпуляцій та переконання, Мо в КВМ продемонстрував всю міць свого телекінезу. Том Вон-Лоулор зіграв Ебоні Мо у фільмах «Месники: Війна нескінченності» та «Месники: Завершення» і показав, що Мо в живому виконанні легко обеззброює Доктора Стренджа під час його пошуків Каменю Часу, незважаючи на те, що Доктор Стрендж вважається одним із найпотужніших персонажів Marvel.

#5 Кіллмонгер (Н’Джадака)

какие суперсилы у Киллмонгер

У вихідній версії коміксів Marvel лиходій Кіллмонгер не мав надздібностей, оскільки він не був частиною королівської кровної лінії Ваканди. Тим не менш, він, як і раніше, був майстром рукопашного бою з геніальним інтелектом, але його нездатність отримати силу Чорної Пантери робила його менш потужним у порівнянні з його версією в КВМ. У пізніх історіях Кіллмонгеру вдалося отримати цю силу, але це ввело його в тривалу кому, і навіть зв’язатися з симбіотом Венома.

#4 Вонг

какие суперсилы у Вонг

У фільмі «Людина-павук: Додому шляху нема» стало відомо, що Вонга було підвищено до ролі Верховного Чарівника після зникнення Доктора Стренджа у фільмі «Месники: Війна нескінченності». У коміксах Marvel цей титул ніколи не було надано його персонажу. Припустивши, що звання Верховного Чарівника дає людині ще більшу міць, ніж у звичайного Майстра Містичних Мистецтв, логічно припустити, що Вонг у КВМ значно сильніший за свій коміксовий аналог. Насправді, у коміксах Marvel Вонг просто не володів достатньою силою, щоб претендувати на звання Верховного Чарівника, тому його версія в Киновсесвіту Марвел стала значно сильнішою.

#3 Зоряний Лорд (Пітер Квілл)

какие суперсилы у Звездный Лорд

У коміксах Marvel Пітер Квілл є сином Мередіт Квілл, людини, і Джей-Сона, імператора Спартанців, що подарувало йому гібридну фізіологію. Версія Пітера Квілла в КВМ, зіграна Крісом Праттом з 2014 року у фільмі «Вартові Галактики», також має гібридну ДНК, але він є напівкровкою, що складається наполовину з людської ДНК і наполовину із сутності Селестіала. Це саме по собі робить версію Зоряного Лорда набагато потужнішою, ніж його коміксовий аналог. Проте у фільмі «Вартові Галактики. Частина 2» здається, що здібності Квілла як Селестіала були анульовані після смерті батька, хоча ніщо не заважає їм знову проявитися в майбутніх появах Зоряного Лорда в КВМ.

#2 Віжн (Віктор Шейд)

какие суперсилы у Вижн

Версія Віжена в Кінематографічному Всесвіті Марвел (КВМ) більше не володіє Камнем Розуму, але саме його володіння Камнем Нескінченності виділяло його від його коміксового аналога. У коміксах Віжн використовує сонячний камінь, створений доктором Фініасом Хортоном, який дозволяє йому поглинати сонячну енергію. Однак Камінь Розуму дарував Віжену в КВМ набагато потужніші здібності, ніж ці – включаючи здатність відчувати наближення Таноса у фільмі «Месники: Війна нескінченності». Крім того, Віжн Пола Беттані створений з вібраніуму, що надає йому більшого рівня сили та міцності порівняно з його коміксовим аналогом.

#1 Канг Завойовник (Натаніель Річардс)

какие суперсилы у Канг Завоеватель

Досі інтерпретація Канга Завойовника у КВМ залишалася відносно вірною коміксам, особливо з адаптацією варіантів Канга у сцені після титрів фільму «Людина-мураха та Оса: Квантоманія». Однак, хоча доступ Натаніеля Річардса до передової технології дарує йому надзвичайно потужні здібності як у коміксах Marvel, так і в Кіновсесвіті, зображення Канга Завойовника на екрані вже встигло знищити цілі реальності та часові лінії. Завдання, якого коміксова версія Завойовника так ніколи і не змогла досягти. Встановлений як головний лиходій у Кінематографічному Всесвіті Марвел, неймовірна міць Канга робить його страшною та постійною загрозою.

26/05/2023

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *