В сериале Секретное вторжение будет меньше персонажей чем в комиксах

За словами глави Марвел Кевіна Файгі, в серіалі «Секретна вторгнення», який вийде на Disney +, буде менше персонажів ніж в його аналогу з коміксів.

У сюжеті коміксу розповідають як змінюючі форму Скрулли зображують із себе наймогутніших героїв Землі в спробі захопити світ. Десятки персонажів Marvel з’являються в коміксі й це не рахуючи того, що Скрулли потім зображують їх створюючи клонів. Оповідання має бути скоригована відповідно до того, що вже відбулося в Кінематографічному Всесвіті Марвел, оскільки Тоні Старк грає одну з основних ролей в сюжеті цього коміксу, але у фільмах він помер.

Серіал Disney + був анонсований на Дні інвестора Disney в 2020 році. Більше про шоу мало що відомо. Дата випуску не була вказана, коли він був оголошений, але передбачається, що він стане частиною 4 Фази КВМ яка стартує 15 січня з «ВандаВіжн». Єдиними підтвердженими акторами серіалу «Секретна вторгнення» стали Семюел Л. Джексон, який повторить свою роль Ніка Ф’юрі, та Бен Мендельсон в ролі Скрулла Талоса, якого в останній раз бачили в «Людина-павук: Далеко від дому».

В інтервью Comic Book Файгі розповів, що «Секретне вторгнення» покликаний більше розповісти про персонажів Джексона та Мендельсона. Він також сказав, що, хоча цей серіал буде справжньою головоломкою 4 Фази, він не покаже величезну кількість персонажів, подібно до «Месників: Завершення» 2019 року. Далі він сказав, що в серіалі буде використаний ефект постійної параної викликаної тим, що Скрулли видали себе за добре відомих персонажів, та що їхня увага зосереджена на якості історії, а не на кількості героїв.

Дата выхода Секретное вторжение

Ну, в оригінальній серії коміксів «Секретне вторгнення» було більше персонажів ніж в «Завершенні», так що ні. Ми не плануємо показати всіх на екрані. Ми розповімо більше про Сема Джексона та Бена Мендельсона й використаємо елементи параної з серії коміксів «Секретне вторгнення», яка була просто чудова.

«Секретне вторгнення», схоже, готується стати версією фільму про Месників для Disney +. Сюжет, безумовно, доведеться доопрацювати, оскільки деякі ключові елементи сюжету з коміксів ще не представлені або, як Тоні Старк, їх долі в Кінематографічному Всесвіті Марвел змінилися. Це може здатися проблемою, але насправді це дозволяє серіалу тримати глядачів у напрузі, змушуючи їх ламати голову, хто з персонажів справжній, а хто лише прикидається.

Поки невідомо чи буде проект односезонний, або це буде тривалий серіал. Однак все більш й більш імовірно, що це буде міні-серіал, який об’єднає всі серіали Марвел для Disney + в одну масштабну подію. Він також обов’язково буде пов’язаний з деякими фільмами по Кіновсесвіту Марвел, кульмінацією яких може стати масове об’єднання в одну команду. «Секретне вторгнення» обіцяють випустити в 2022 році.

13/01/2021

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *