2 проекта которые могут вернуть Железного Человека в КВМ

Серіали «Armor Wars» та «Залізне Серце» є частиною спадщини Залізної Людини в Кінематографічному Всесвіті Марвел, й обидва вони можуть стати проектами здатними повернути Роберта Дауні-молодшого на екрани.

Як продемонстрував «Людина-павук: Далеко від дому», героїчна жертва Тоні зробила його відомим на весь світ, а протеже Старка Пітер Паркер бачив зображення Залізної людини всюди під час своїх європейських канікул, тут варто згадати кадр із зображенням Тоні на стіні одного з будинків . Однак, і в «Armor Wars» і в «Залізному Серці» може з’явитися Залізна людина, навіть якщо Роберт Дауні-молодший відмовиться повторити свою роль для серіалів на Disney +.

У «Armor Wars» нарешті з’явився полковник Джеймс Роудс в ролі Військової машини. Хоча Роудс й приєднався до Месників, Військова машина був в основному другорядним персонажем протягом усіх фаз КВМ. У «Armor Wars» Роуді буде в центрі уваги, оскільки збудеться «найгірший кошмар Тоні Старка», його технологію Залізної людини вкрадено та поширюється серед злодіїв.

Цей кошмар став результатом дій Роудса в «Залізна людина 2», коли він вкрав у Старка костюм бойової машини та тимчасово передав його ВВС США, що дало супернику Старка, Джастіну Хаммеру, доступ до технологій Старка. В історії «Armor Wars», схоже, буде задіяний весь другорядний склад фільмів про Залізну Людину, що може ознаменувати появу Пеппер Поттс, Хепі Хогана та, можливо, навіть маленької дочки Тоні Морган Старк.

Сыграет ли Роберт Дауни-младший Тони Старка снова

Тим часом «Залізне Серце» вводить в КВМ нового персонажа, Рірі Вільямс. Рірі дебютувала в Marvel Comics в 2016 році, вона 15-річний афроамериканский супергеній, яка побудувала свою власну версію броні Залізної людини, коли вчилася в Массачусетському технологічному інституті. Перебуваючи під керівництвом самого Старка, Рірі стала головним персонажем коміксів «Непереможна Залізна людина», а пізніше розробила власний штучний інтелект.

Штучним інтелектом став сам Тоні, який був інтегрований в її костюм коли Старк опинився в комі після події Другої громадянської війни. В КВМ у Рірі не було б Старка в якості прямого наставника, але, оскільки в анонсі нам сказали, що вона створила «найбільш просунутий обладунок з часів Залізної людини», було б розумно, якби це означало опіку Пеппер Поттс та Старк Індастріз над нею , щоб безпосередньо зв’язати Рірі зі спадщиною Залізної Людини.

Звичайно, Тоні настільки відомий в КВМ, що його зображення, ймовірно, можна буде побачити всюди, де б не подорожував Роді або Рірі, як і в «Людині-павуку: Далеко від дому». Та, можливо, Пітер Паркер міг би взаємодіяти з Залізним Патріотом в «Armor Wars» та Рірі Вільямс в «Залізному Серці», оскільки, як й вони, Людина-павук носить на собі технології Старка, і він, безумовно, є частиною «сім’ї » та спадщини Залізної людини.

21/12/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *