8 версий Халка которые могут появиться в 4 Фазе КВМ

У Халка може й не бути свого власного сольного фільму в КВМ, але цей супергерой Месників може знову з’явитися в декількох різних версіях в рамках 4 Фази Marvel.

Історія Халка в КВМ, здавалося, підійшла до кінця з появою Розумного Халка в «Месники: Завершення», але в 4 Фазі почнеться нова глава персонажа з появою Жінки-Халка, й це може бути не єдина версія Халка, яка з’явиться в КВМ після завершення Саги Нескінченності.

У коміксах було кілька різних версій Халка, в тому числі традиційний Халк, який існував протягом усього КВМ, та Професор Халк, який з’явився в «Завершенні». На додаток до цих персонажів, альтернативна тимчасова шкала коміксів містить й інших Халків, створивши щось зразок сімейного кола Халків.

Незважаючи на те, що Халк все ще не удостоївся свого власного сольного фільму, геніальний гігант цілком може з’являтися на протязі всієї 4 Фази КВМ. І з огляду на те, що не схоже, що в поточній сюжетній лінії Халка залишилося багато загадок, нові можливості для Халка й пов’язаних з його генетикою персонажів вражають. Ми зібрали всіх можливих персонажів, починаючи з підтверджених й до чуток з припущеннями.

Жінка-Халк

Женщина-Халк

Єдина достовірно підтверджена версія з родини Халка – Жінка-Халк. Її дебют відбудеться в однойменному серіалі на Disney + в 2022 році. У той час як Тетяна Маслані заперечувала свою причетність до головної ролі серіалу, шоураннер Джессіка Гао згодом підтвердила, що Тетяна дійсно буде грати цього персонажа та її альтер-его Дженніфер Сьюзан Уолтерс.

У коміксах вона описана як юрист, яка отримала більш слабку версію своїх здібностей після екстреного переливання крові від свого двоюрідного брата Брюса Беннера. Чи буде це походження розказано в серіалі для Disney + поки невідомо, але кастинг дійсно припускав, що це станеться. Також Жінку-Халка називали майбутнім Месником, що може означати, що вона в майбутньому з’явиться й в Кіновсесвіті Марвел.

Розумний Халк

Умный Халк

Хоча Розумний Халк найбільше підходить для майбутнього фільму про Месників, він повинен зіграти роль в історії походження Жінки-Халк. Як двоюрідний брат Дженніфер, кров Брюса Беннер стане причиною її трансформації, й, можливо, тепер це має більше сенсу, коли він став Розумним Халком після «Месники: Завершення».

Тепер Розлючений Халк в минулому, а Брюс знайшов внутрішню рівновагу й нові погляди на життя. Будемо сподіватися, що нова форма Беннера повернеться й в майбутніх фільмах, але на даний момент тільки ходять чутки про його появу в серіалі «Жінка-Халк» у 2022 році.

Червоний Халк

Красный Халк марвел

Поки генерал Таддеус Росс залишається активним персонажем КВМ, якого востаннє можна було побачити в «Перший месник: Громадянська війна», питання про Громовержця та Червоному Халка буде обговорюватися фанатами. Червоний Халк вже згадувався в двох сценаріях КВМ, спочатку в «Громадянська війна», а потім в «Завершенні», як підтвердив співавтор сценарію Крістофер Маркус, але поки всі плани не перетворилися в щось конкретне.

Але зі зникненням Лютого Халка й трансформацією Беннер в Розумного Халка, Росс навряд чи публічно визнає нового Халка. З огляду на його нав’язливу ненависть до свого заклятого ворога, він готовий піти на все щоб вбити Халка раз і на завжди.

Огида

Мерзость

Якщо Огида й з’явиться в 4 Фазі, то це стане реалізацією давно існуючих планів. За словами Тіма Рота, цей персонаж повинен був повернутися в КВМ ще в «Месники: Ера Альтрона». Жахливий лиходій також розглядався як потенційний новобранець оригінальної Ініціативи Месників. Сліди його останнього відомого місцезнаходження були знайдені на Алясці, але поки плани по його поверненню в КВМ залишаються тільки чутками.

Огида зміг би стати цікавим доповненням історію Халка, особливо з огляду на те, що Беннер став Розумним Халком. А з поверненням Земо в 4 Фазу, він потенційно здатний змусити хоча б деяких з Месників зіткнутися з примарами свого минулого, а це можливість для Огиди виконати ще одну важливу сюжетну роль.

Лідер

Лидер

Доктор Семюел Стернс ще один персонаж, який може знову з’явитися в 4 Фазі. Він піддався впливу мутуючій крові Брюса Беннера ще в «Неймовірний Халк». Ця подія стала його походженням й в коміксах, будучи союзником Беннера в його першій офіційній появі в КВМ, Стернс перетворився на небезпечного суперлиходія, Лідера.

Кевін Файгі раніше говорив про те, що не повертатиме персонажів без вагомих на те причин. Жінка-Халк стала одним з таких персонажів, але є деякі припущення, що в «Сокіл та Зимовий солдат» збираються повернути персонажів з найбільш ранніх фільмів КВМ.

Неймовірний Халк дикун

Невероятный Халк дикарь

Халк з Іншого Мультивсесвіту (Сірий Халк)

Халк из Другой Мультивселенной Серый Халк

Юний Брюс Беннер

Юный Брюс Беннер

Можливо, найменш вражаючим з усіх версій Халка було б можлива поява юного Брюса Беннер в серіалі «Жінка-Халк». Відповідно до одного слуху, 10-річний Халк з’явиться в серіалі на Disney +, припускаючи, що шанувальники КВМ побачать те, чого франшиза поки уникала: минуле Брюса.

Оскільки Дженніфер Уолтерс є головною героїнею власного серіалу, цілком ймовірно, що її сімейний зв’язок з Брюсом буде буде досліджено, особливо якщо його кров стане єдиним способом врятувати її від вірної смерті.

26/10/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *