2 сезон Что если будет включать Шан-Чи и Вечных

Другий сезон антології Marvel «Що, якщо …?» може включати в себе епізоди, присвячені персонажам з «Шан-Чі та легенда десяти кілець» і «Вічних».

Серіали Marvel Studios на Disney + відкрили абсолютно новий рівень взаємодії між маленьким і великими екранами в Кіновсесвіті Марвел. Остання Кінематографічна частина КВМ, «Шан-Чі та легенда десяти кілець», вийшла в прокат місяць тому і стала ще одним справжнім хітом. А «Вічні», які виходять через місяць, стануть наступним фільмом Marvel, який дебютує в кінотеатрах і представить нових супергероїв КВМ.

Прем’єра серіалу «Що, якщо …?» На Disney + 11 серпня змусила всіх фанатів ламати голову над тим, що буде відбуватися в кожній новій щотижневій серії. Адже в мультсеріалі досліджуються альтернативні часові шкали в Мультивсесвіті, повнвістю переглядаючи ключові моменти з основної часової шкали Кінематографічного Всесвіту Марвел, показуючи їх трохи інакше. Деякі з найбільш помітних сюжетних ліній першого сезону включають в себе Т’Чаллу (Чедвік Боузман), що став Зоряним Лордом замість Пітера Квілла, і Пеггі Картер (Хейлі Етвелл), що приймає сироватку супер-солдата щоб стати капітаном Картером. Оскільки на цьому тижні вийде фінал першого сезону, творча команда «Що, якщо …?» вже готується до випуску другої частини.

Когда выйдет 2 сезон Что если

Творець і головний сценарист «Що, якщо …?» А.К. Бредлі недавно зустрівся з EW, щоб обговорити майбутній фінал першого сезону і те, що нас чекає далі. У той час як деякі другорядні елементи з 4 Фази вже почали з’являтися в серіалі на Disney +, Бредлі обіцяє, що другий сезон буде містити ще більше з останніх фільмів Марвел, натякаючи на цілі епізоди, зосереджені навколо персонажів з «Шан-Чі та легенда десяти кілець», «Вічних» і навіть «Чорної вдови».

Починаючи працювати над другим сезон ми дотримуємося форми антології, і це будуть абсолютно нові історії, багато веселого, нові герої і більше, ніж ми, очевидно, змогли в цьому сезоні витягнути з 4 Фази. Сподіваюся, ми зможемо показати персонажів «Вічних», «Шан-Чі» і «Чорної Вдови». Задоволення від перегляду «Що, якщо …?» полягає в тому, що ми можемо досліджувати весь нескінченний Мультивсесвіт, тому ми намагаємося охопити якомога більше. Я хочу задіяти всіх цих персонажів. Я дуже схвильований і хочу показати нові світи і нових героїв.

Бредлі також підтвердив, що всі сценарії для другого сезону вже завершені, тому, якщо існують епізоди присвячені Шан-Чі і Вічним, вони, схоже, вже написані. Раніше вже було доведено, що другий сезон серіалу «Що якщо …?» включатиме епізод з Чорною вдовою, але епізоди з Шан-Чі і Вічними стало чимось новим і несподіваним.

Оскільки фільм Хлої Чжао в рамках Кіновсесвіту Марвел ще не вийшов, важко припустити, які альтернативні часові рамки «Що якщо …?» міг би виправити, а можливості «Шан-Чі» дійсно безмежні. Якщо говорити про акторів, то Симу Лю вже ділився власними припущеннями появи Шан-Чы в «Що, якщо …?» представивши альтернативний сценарій, в якому його персонаж став би блогером, полюючи за новими сенсаціями про супергероїв Марвел, а не був би майстер кунг-фу як це було у фільмі.

06/10/2021

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *