смотреть трейлер Вечные онлайн

Ще в грудні учасники CCXP в Бразилії вперше в світі подивилися відзнятий матеріал «Вічні» від Marvel. З тих пір фанатів цікавило тільки одне, коли вони побачать кадри з новітньої франшизи Marvel, і ми раді повідомити, що залишилося чекати зовсім небагато.

Музична студія Great Apes, творці трейлерів для більшості фільмів Дісней, включаючи релізи КВМ: «Перший месник: Громадянська війна», «Доктор Стрендж», «Людина-павук: Повернення додому», «Тор: Раґнарок», «Месники: Завершення», «Людина-мураха та Оса», «Капітан Марвел» і «Людина-павук: Далеко від дому ». Тепер вони оновили свій сайт, щоб показати, що вони також зробили трейлер «Вічні»:

Скоро появится трейлер Вечные

Звичайно, це не означає, що трейлер з’явиться прям завтра, цілком ймовірно, що трейлер практично завершено і рухається до релізу. Грунтуючись на минулих релізах трейлерів Marvel Studios, ми можемо планувати, що пройде ще близько місяця або близько того, поки нам його покажуть:

  • «Тор: Царство темряви» – 24 квітня;
  • «Доктор Стрендж» – 12 квітня;
  • «Тор: Раґнарок» – 10 квітня.

Виходячи з цих трьох фільмів означає, що ми зможемо побачити трейлер десь в середині квітня, хоча акціонери Disney, можливо, побачать фільм під час їх щорічних зборів на початку березня, і щось може бути показано відвідувачам CinemaCon в кінці березня.

17/02/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *