Космический Железный Человек появится в сериале что если

У фінальному епізоді 1 сезону «Що, якщо …?» можна було побачити Тоні Старка в високотехнологічному скафандрі та Гамору на планеті Нідавеллір, яка нищить Рукавичку Нескінченності, перш ніж Уату Спостерігач встиг завербувати Гамору в свої Вартові Мультивсесвіту. Ця сцена викликала у глядачів багато питань, оскільки цю версію Залізної людини і Гамори не бачили ні в одному з попередніх епізодів серіалу.

Спочатку планувалося, що в першому сезоні буде десять епізодів, однак в підсумку 10-ий епізод був виключений з першого сезону через пандемію COVID-19. Про цей епізод відомо небагато, хоча раніше натякнули, що це був комедійний епізод, схожий на «Що, якщо … Тор був єдиною дитиною?».

З виходом 9-ої серії здається, що десятий епізод був би зосереджений на Тоні Старку і Гаморі, готової до останнього епізоду, як і інші герої. Адже поки Гамора була завербована Спостерігачем, Залізна Людина залишився не при справах. Але шанувальникам не потрібно турбуватися за його подальшу долю, оскільки, схоже, скасований епізод за участю Космічної Залізної Людинм і Гамори буде показаний в 2 сезоні «Що якщо …?».

Космический Железный Человек получит эпизод 2 сезон Что если

В інтерв’ю Variety головний сценарист серіалу А.С. Бредлі натякнув, що саме сталося в епізоді з Тоні Старком і як пандемія COVID-19 вплинула на виробництво епізоду. Коли його запитали, чи повернеться цей Всесвіт, Бредлі підтвердив, що так:

Безумовно так. За фактом сталося не зовсім те, що спочатку планувалося на цей епізод. У цьому сезоні ми хотіли показати веселу і безтурботну історію за участю Тоні Старка і Гамори. Однак через пандемію COVID одна з наших анімаційних команд сильно постраждала, і епізод довелося перенести в другий сезон, оскільки він не був закінчений вчасно. З огляду на все, через що ми всі пройшли за останні два роки, перенесення однієї з серій ніщо в порівнянні з цим. Ми сподіваємося, що фанатам сподобається ця історія, але вже в наступному році.

Поширеною критикою 1 сезону «Що, якщо …?» стало те, що Тоні Старка вбили кілька разів. Персонаж вмирає на екрані в чотирьох з дев’яти епізодів серіалу, і лише в одному з епізодів (епізод 6, «Що, якщо … Кілмонгер врятував Тоні Старка») Тоні зіграв одну з головних ролей. Популярним серед фанатів серіалу персонажем для порівняння Тоні Старк з «Що, якщо …?» став Кенні з «Південного Парку», персонаж, який постійно вмирає. Швидше за все це пов’язано з тим, що основна присутність Залізної Людини в Сазі Нескінченності вже завершена, і творці шоу вирішили зосередити увагу на інших другорядних персонажах, таких як Пеггі Картер, Ерік Кілмонгер і Хенк Пім.

Космічна Залізна Людина – це багатогранне відсилання для шанувальників коміксів Марвел і Кінематографічного Всесвіту Марвел. У 2012 році в рамках Marvel Now! Line, Залізна Людина приєднався до Вартових Галактики в коміксах. Це було сприйнято багатьма як спосіб збільшити популярність Вартових Галактики перед виходом їх першого фільму в 2014 році. А коли один з обладунків для «Залізна Людина 3» був представлений як Скафандр, перші чутки почали припускати, що фільм закінчиться польотом Тоні Старка в космос і зустріччю з Вартовими Галактики в кінці фільму. Цього не сталося, але схоже, що КВМ реалізує цю фанатську теорію через багато років в наступному сезоні «Що, якщо …?».

07/10/2021

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *