Asgardiytsy Galaktiki fan poster

Тор, Валькірія і Могутній Тор борються разом з Вартовими Галактики в дивовижному постері, зробленому фанатами до виходу «Тор: Любов та Грім».

Фанати були захоплені зненацька в минулому році, коли було оголошено, що вийде четвертий сольний фільм про Тора, особливо з урахуванням того, що з ним сталося. В кінці «Месники: Завершення» Тор покинув Новий Асгард і відправився в космос разом з Вартовими Галактики, змусивши фанатів задатися питанням, чи з’явиться Тор в «Вартові Галактики. Частина 3 ».

«Тор: Любов та Грім» вийде в листопаді 2021 року. У фільмі крім Тора з’явиться його жіноча версія, яку зіграє Наталі Портман, яка не з’являлася в КВМ після «Тор: Царство темряви» 2013 року. Джейн Фостер, Наталі Портман, зіграє роль Могутнього Тора з коміксів, але поки неясно, яка частина сюжетної лінії буде висвітлена у фільмі. Крім того, Валькірія Тесси Томпсон також з’явиться в «Любов та Грім» як нинішній правитель Асгарда, і, як повідомляється, вона буде шукати свою королеву. Тайка Вайтіті знову буде в кріслі режисера, і він пише сценарій разом з Дженніфер Кайтін Робінсон.

Приголомшливий фанатський постер, створений художником Apexform, об’єднує Тора, Могутнього Тора і Валькірію разом з Вартовими.

11/03/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *